Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: ty i cała rodzina nie miałaby takich osiągnieć za 200 lat jak ona ma. Była w rankingu najbardziej wpływowych prawników na 23 miejscu. Jak serio myślisz że ludzie z przypadku są na takich stanowiskach to zrób ludzkości przysługe i odetni sobie jaja nożycami XD
  • Odpowiedz
Nieironicznie jest to możliwe. Może i ubiera się jak baba z warzywniaka, ale to doświadczony prawnik i twardo trzymała spółki PIS w garści i nie była tam tylko po znajomości, tylko ogarniała, żeby wykonywały założenia partyjne.

@djtartini1:

@djtartini1: wierzysz w to co piszesz? Jest w jej CV jakiekolwiek stanowisko, na które dostała się w prawdziwym konkursie, za jej merytoryczny poziom? Widzę same Społem, BGŻ, WIOŚ, SKO...wszystko co można
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: W sumie może masz sporo racji. Może ja ją na siłę porównuję z innymi pociotkami partyjnymi, które totalnie nic nie ogarniąją. Natomiast Izba Radców Prawnych została utworzona kilka lat później.
  • Odpowiedz
Natomiast Izba Radców Prawnych została utworzona kilka lat później.


@djtartini1: bazuje na informacji z wiki bo nie poświęcałem, aż tak dużo czasu na badanie jej życiorysu. Nie zmienia to faktu, że niektórzy radcowie z tamtych czasów cieszą się, powiedzmy, średnią renomą
  • Odpowiedz