Wpis z mikrobloga

Uderzył mnie ręką w klatkę piersiową i powiedział, że nie jestem kobietą - mówi lekarka Magdalena Gudzińska-Adamczyk, która próbowała powstrzymać we wtorek Brauna. Informuje, że po jego ataku straciła przytomność i trafiła do szpitala.


Pani Żydówka też nieźle odklejona, nie tylko Braun jest szurniety xD

#polityka #sejm #heheszki #afera
  • 40
  • Odpowiedz
@deziom: ale nic mu nie zrobią bo jest nagranie, on stał a ona do niego podbiegła nie odwrotnie znaczy myślę że może dostać jakąś grzywnę i tyle no chyba że będzie się z nim chciała sądzić cywilnie
  • Odpowiedz
@deziom: @Kopyto96: Nie odkejona, tylko rasowa Żymianka. Będzie kłamać jeśli tylko może na tym zyskać. Ciekawe jak Braun miał coś powiedzieć jak krztusił się proszkiem z gaśnicy, a ręce trzymał cały czas na gaśnicy. Za to dobrze widać na filmie jak baba go okłada po ramieniu i krzyczy że to "zbrodnia" xD Ciekawe kto zginął? Jak gasisz świeczkę gaśnicą, to gdzieś na świecie ginie jakiś Żyd? xD
  • Odpowiedz
@Major_Gross: nie wiem, mysle ze wyjasni sie na dniach. Bodnar bierze sie za ta sprawe. Wstepnie sam mowil tak: "Art. 119, 157, 195 oraz 257 kodeksu karnego - wymienił Adam Bodnar w odniesieniu do Grzegorza Brauna. Art. 119 odnosi się do dyskryminacji, 157 - do średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu, 195 - przeszkadzania w obrzędach religijnych, a 257 - napaści z kolei ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej. "
  • Odpowiedz
@Aster1981: ale 157 to musi złożyć ta babka bo to na wniosek pokrzywdzonego jest ścigane nie z urzędu. Zobaczymy. W sumie jakby dostał wyrok to straci mandat? To dla Konfederacji byłoby zbawienie
  • Odpowiedz
@re_connect: Już Ci służę patałachu. Definicja:

Zbrodnia – czyn człowieka, który spotyka się ze szczególnym potępieniem ze strony społeczności. Termin ten zawsze odnoszono do zbrodni umyślnego pozbawienia życia (zabójstwo, morderstwo), jak i zbrodni przeciw majestatowi (crimen laesae maiestatis).


No chyba że uważasz czyn Brauna za zdradę państwa, to wtedy można by się jakoś nagimnastykować. To że takie patałachy jak Ty degenerują język, nie znaczy że masz rację. Może jeszcze powiesz,
  • Odpowiedz
@re_connect: Kodeks karny to nie słownik języka polskiego debilu, tam są definicje prawne xD Definicja jest z wikipedii, ale za głupi jesteś żeby ją zrozumieć.

Dobrze chociaż pisać możesz, bo jak miałbyś mówić to musiał byś mieć mordę wolną xD I tak się dziwię że czytać dajesz radę. Wracaj do piwnicy
  • Odpowiedz
@23kulpamens No przyznam, że dawno nie widziałem takiego fikołka, intelektualny akrobato xd
To typowe, czerpiesz wiedzę o życiu z Wikipedii, bo nie jesteś w stanie nic innego przeczytać ze zrozumieniem xd

Ależ musisz być sfrustrowany, że orają was i upokarzają na każdym kroku xd

Z drugiej strony, zezłomować konfiarza to nie jest wielki wyczyn, bo macie średnie IQ deski do kibla
  • Odpowiedz
@re_connect: Dawno nie widziałem takiego debila, co sobie dopowiada do kogoś wymyślone cechy i się jeszcze nad tym brandzluje xD

Sam się złomujesz xD Napisz coś jeszcze to się pośmieję, wylej swoją frustrację. Pokaż jaki z Ciebie spec od podłogi, no dajesz pajacu xD Typ co myśli, że kodeks karny to źródło definicji słów xD
  • Odpowiedz