Wpis z mikrobloga

Wczoraj pytałem czy ktoś z Was realizował roczny, anglojęzyczny, domowy kurs Austriackiej Szkoły Ekonomii, przygotowany przez Instytut Misesa. W pakiecie, który można było nabyć za 350$ znajdowały się m.in. kompletne książki, plan zajęć oraz 52 godziny nagrań wykładów panów takich jak Hans-Hermann Hoppe, Walter Block, Joseph Salerno, Thomas DiLorenzo, Thomas Woods, Jörg Guido Hülsmann, George Reisman, Ralph Raico, Robert Higgs, Roger Garrison, Peter Klein, Jeffrey Herbener, Mark Thornton, Lew Rockwell, David Gordon, Richard Vedder, Richard Ebeling, David Osterfeld i Robert Murphy.

Piszę o tym ponieważ - jak się okazało - niemal wszystkie materiały z tego kursu, w formie cyfrowej zostały już udostępnione za darmo przez IM (poza jedną książką - Against Leviathan). Nigdzie nie było ich w formie do szybkiego pobrania na dysk, więc przygotowałem plik ZIP ze wszystkim: https://mega.co.nz/#!l5NRUbAJ!UsOsk_nLjLFcgUE9w3DiprvfwbCjiWZi92JC8ood5Gg

Więcej o kursie można przeczytać tutaj.

Jeśli są jakieś mirki chętne na roczną przygodę intelektualną, to można by zrobić jakieś #wyzwanieaustriackie i wzajemnie przypominać sobie o zajęciach, dyskutować niektóre kwestie etc.

#liberalizm #libertarianizm #ekonomia #szkolaaustriacka #ase #kase #austriacy
  • 6
  • Odpowiedz
@Vealheim: muszę niestety realizować teraz swój dzienny program pisania licencjatu, więc w tej chwili się z tym dokładnie nie zapoznam, ale masz plusa i moją wdzięczność za tę paczkę:)
  • Odpowiedz
@Vealheim: jak jeszcze studiowałem w Pz to coś to organizowali co jakiś czas na UEPie. Może @RPG-7 będzie wiedzieć coś więcej. Kuba Wołoszyn nazywał się chłopak, który był koordynatorem KASE na Poznań. A jak nie to uderzaj do Grzebyty :D
  • Odpowiedz