Wpis z mikrobloga

oby lewica złożyła projekt ustawy delegalizującej konfederacje albo czy będą zbierane podpisy o obywatelski projekt ustawy? z przyjemnością podpiszę
to już dawno przekroczyło wszelkie granice.

artykuł 13 konstytucji:
"Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do [...], a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa."
#konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #sejm #polityka
LubiePieski - oby lewica złożyła projekt ustawy delegalizującej konfederacje albo czy...

źródło: 20231213_225743

Pobierz
  • 8
@LubiePieski:

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do [...], a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza [...]


No dawaj Opie, wytłumacz mi, w którym momencie to niby zaszło?
jeśli konfederacja nie wyrzuci brauna to jawnie dopuszcza nienawiść rasową i religijną oraz przemoc w swojej partii, ja wiem że wy macie IQ kalafiora ale błagam.

@LubiePieski: Kiedy partie lewicowe dopuszczają przemoc i nienawiść rasową i narodową wobec rasy białej i Polaków, oraz religijną wobec katolików, to tobie jakoś nie przeszkadza.