Wpis z mikrobloga

@Quzin: No patrz, a plastiku w piecu palić nie wolno, a przecież jedno i drugie tylko truje powietrze, antysemityzm że nie moge opony #!$%@?ć do pieca
@Quzin: Ponieważ gaśnica służy do gaszenia pożarów, a stała z racji wymagań przepisów przeciwpożarowych. Jeszcze jakieś całkowicie debilne pytania?
@Schwarzenberger: Masz prawdopodobnie rację. Powinienembył lepiej to zweryfikować przed odpowiedzią. Niestety nie jestem w stanie już wyedytować posta, dlatego go usunąłem. Nie wykrzykiwała, a jedynie wymachiwała, niewiele to jednak zmienia, bo cały happening odbywał się w trakcie mszy świętej i tę mszę zakłócił.
@siemankooo: Przestępstwo to przestępstwo
Jedno z głównych zagadnień prawa "Twarde prawo ale prawo". Jeżeli w prawie nie ma przyzwolenia na takie akcje to takie akcje powinny być adekwatnie karane. Brak jakiekolwiek wyroku(bo posłankę uniewinniono) to natomiast otwarcie drogi do łamania prawa jakkolwiek głupie by dla ciebie czy mnie by nie było no bo skoro ona może to czemu ja nie
@siemankooo: Myślę że poruszanie tej sprawy nie miałoby sensu gdyby tutaj też poszła kara adekwatna do czynu. Zapewnie skończyłoby się na mandacie no bo na więcej to nie zasługuje. Tutaj ciała dał sąd że uniewinnił bo tak. Nawet chyba nie było uzasadnienia w stylu "niska szkodliwość społeczna czynu" co byłoby jakimś argumentem. Dlatego też o ile nawet nie ma sensu tego porównywać do brauna bo z czym do czego ale nie