Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników plusujących komentarz we wpisie na mirko dotyczącym https://wykop.pl/wpis/73960635/a-mialem-lepszy-dzien-i-napisalem-do-rzecznika-pra

Generalnie komentarz użytkownika ze szklaną kulą @Coliflor w całości może służyć za opis tego wpisu xD:

Jestem wróżbitą i znam przyszłosć. Miałem lepszy dzień i przepowiadam ją za darmo @Villeman możesz opisać ten paranormalny przypadek jak będziesz wszystkich wołał. Moja szklana kula mówi mi, że najprawdopowobniej pewnego pięknego dnia dostaniesz odpowiedź, w której Pan Rzecznik poinformuje Cię, że w sprawie odśnieżania chodnika już zapadł wyrok Wyrok TK z dnia 5 listopada 1997 r., K 22/97 , w którym TK stwierdził, że przepis, który uważasz za niekonstytucyjny, niezgodny z konstytucją nie jest ponieważ przepis w swej treści jest wyrazem przyjętego od dawna poglądu, zgodnie z którym z prawa własności wynikają także określone obowiązki społeczne. Obowiązek nałożony na właścicieli nieruchomości wynika z tradycji prawnej istniejącej w polskim ustawodawstwie od wielu lat. Od dawna bowiem obowiązek utrzymywania czystości na własnej nieruchomości oraz na przylegającym do niej chodniku i części jezdni spoczywa na właścicielach nieruchomości. Ponadto art. 32 konstytucji opuszcza ograniczanie praw i wolności obywatelskich w imię interesu uznanego przez ustawodawcę za zasługujący na szczególną ochronę. I tak jest w tym przypadku. A ponadto napisze, że Rzecznik nie ma możliwości wystąpienia z wnioskiem o stwierdzenie niezgodności ustaw z Konstytucją bo zgodnie z art. 191 ust. takie prawo mu nie przysługuje.


Tak więc gratulacje @Coliflor, widać że obracasz się w temacie. Pozdrów rzecznika! xD

Oto odpowiedź, druga część w komentarzu.
Edit: limit akcji nie pozwala mi wszystkich zawołać XD

#prawo #snieg #zima #dom #snieg #polska #pogoda #absurd
Villeman - Wołam użytkowników plusujących komentarz we wpisie na mirko dotyczącym htt...

źródło: cz1

Pobierz
  • 123