Wpis z mikrobloga

Braun mógł sobie darować te szopkę z gaśnica, bo tym samym pokazał, ze w Konfederacji siedza osoby, które maja nierówno pod kopuła i są niestabilne psychicznie. Zamiast tego powinien wspomnieć o tym problemie na mównicy. Jednak ja wciąż nie rozumiem czemu żydowska świeczka jest w polskim sejmie? Z jakiej paki obchodzimy chanuke? Czy w izraelskim rządzie wywieszają krzyze i przygotowują szopki z małym Jezuskiem w okresie Bożego narodzenia? Nie. #!$%@? mnie to lizanie dupy Żydom. I #!$%@? mnie, ze Bosak może zostać wywalony z funkcji marszałka. Przecież to nie on #!$%@? te akcje.
#sejm #polska #polityka #konfederacja
  • 7
  • Odpowiedz
pokazał, ze w Konfederacji siedza osoby, które maja nierówno pod kopuła


@katienca: Nie no, nie udawajmy, że akcja z gaśnicą była potrzebna, żeby dojść do takich wniosków. To było wiadome od dawna. Braun postawił tylko kropkę nad ''i''.
  • Odpowiedz
. Jednak ja wciąż nie rozumiem czemu żydowska świeczka jest w polskim sejmie?


@katienca: generalnie chodzi o to, że w Polsce zawsze była dość znacząca mniejszość żydowska, tylko została zamordowana przez Niemców a jej resztki zmuszone do wyjazdu przez polskich komuchów. Tu chodzi o gest pamięci o tym, że Polskę tworzyli też Polacy wyznania żydowskiego i tyle.
  • Odpowiedz
@Fytyny93: Pokaż mi JEDNEGO polityka z jakiejkolwiek innej partii z takim zagęszczeniem głupot na metr sześcienny?
To dopiero pierwsze posiedzenie, a Braun zdążył już porównać in vitro do Auschwitz, wygłupić się stwierdzając, że obserwowanie procesu w trakcie tworzenia filmu to ''doktoryzowanie się w temacie'' i użyć gaśnicy do gaszenie świeczek w sejmie. Nosz #!$%@? xD
  • Odpowiedz