Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake

Z niecierpliwością oczekiwana paczka od Mirka @MagicznyMateusz dotarła bezpiecznie do paczkomatu. Oczywiście po otrzymaniu powiadomienia udałem się natychmiast w celu jej odebrania. W paczce same konkrety. Ale zanim przejdę do nich to w ramach paczki trafiło mi się kilka drobnych słodyczy - dziękuję, że nie jest tego dużo bo jestem na diecie, a kolejny cheatDay dopiero za trzy miesiące. Krewetkowe walkersy (po naszemu Lays). Akurat je lubię więc dobrze trafiłeś. Do tego ostry Buldak i podłużne chipsy chilli. Super, że słonych rzeczy jest więcej! Do popitki herbatka (tej akurat nie piłem) i klasyczny enerbol - lubię. Teraz czas na konkrety i niespodziankę z różowej kartki.

Wyświetlacz do raspberry pi! Nooo Mordeczko teraz to muszę dokupić drugie raspberry aby w końcu zrobić ten monitor parametrów do PC. Może różowej podsunę ten pomysł aby mi dokupiła resztę ()

Książka o tematyce swifta - akurat cała zawarta wiedza z tej książki jest mi dosyć dobrze znana ale projekty które są w niej realizowane napiszę sam i porównam kod autora z tym jak ja podszedłem do rozwiązania problemu bo od jakiegoś czasu właśnie w takiej formie uczę się swifta.

Teraz czas na niespodziankę, różową kartę. Jest tam kod do storytel - Mirek pytał czy czytam książki to przyznałem, że po prostu nie mam na to już czasu ale już słuchanie audiobooka w pracy to jest całkiem dobry pomysł więc kod to strzał w 10!

PS. Stary się wkurzy jak zobaczy ile taśmy izolacyjnej zużyłeś do zaklejenia kartonu XD. Ludzie się trochę dziwnie na mnie patrzyli jak szedłem dumnie z paczkomatu z takim różowym pudełkiem. XD

Dziękuję jeszcze raz i widzimy się za rok :)
rumapark - #wykopaka #pokapake

Z niecierpliwością oczekiwana paczka od Mirka @Magicz...

źródło: IMG_2183

Pobierz
  • 13
@ketiow kolega chciał dobrze ale ta książka to niestety zmarnowana kasa bo raz że ten etap jest dawno za mną, a dwa informacje w niej zawarte są nie aktualne. Ale na szczęście mam kodzik do story tel.
Ooo, buldak, jadłem jakiś czas temu, ogień w mordzie level hard, a Twoja zupka to jeszcze ostrzejsza od mojej xDDD
@rumapark

kolega chciał dobrze ale ta książka to niestety zmarnowana kasa bo raz że ten etap jest dawno za mną, a dwa informacje w niej zawarte są nie aktualne. Ale na szczęście mam kodzik do story tel.


Czyli defacto dostałeś ćwiczeniówkę, też nieźle ( ͡ ͜ʖ ͡) Spoczko paka miras, audiobooki jak nie ma czasu na czytanie to zajebista rzecz :)