Wpis z mikrobloga

jestem wzruszony że po 8 latach tej patoli


@sznioo: Te 8 lat temu pewnie miałeś... 8 lat?
Pewnie dlatego umknęło ci, że w ciągu tych 8 lat osiągnęliśmy najlepsze wyniki gospodarcze w historii istnienia kraju i generalnie naród nigdy nie był tak zamożny a przeciętny polak nie mógł sobie pozwolić na tak dużo.

Taka to właśnie była
  • Odpowiedz
ROSYJSKA KOALICJA NIEMIECKIEGO CHAOSU TUSKA WYPĘDZA POLSKICH MINISTRÓW KATOLICKICH ZE SWOICH GABINETÓW!!!!1!
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA to samo by było z każdym innym rządem w tym czasie, tu nie ma żadnej zasługi pisu tylko osób takich jak ja że tak powiem mało skromnie, którzy płacą po kilanascie tysięcy miesięcznie samego podatku. 500 tys takich jak ja niech przeniesie interesy z kraju albo zamknie i będziesz jadł pokrzywy i nie mam tu na myśli że chce Ci cokolwiek umniejszać , tylko to że to przedsiębiorcy tworzą ten
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekspert_z_NASA: w 2015 też były najlepsze wyniki gospodarcze w historii na tamten moment, i duży wzrost w stosunku do 2007, bo powodem wzrostu gospodarczego jest głównie praca Polaków a nie to kto rządzi. Może Tusk oszczędzał na podwyższaniu poziomu życia, ale na tym korzystała ogólnie gospodarka co wykorzystał PiS.
  • Odpowiedz
osiągnęliśmy najlepsze wyniki gospodarcze w historii istnienia kraju i generalnie naród nigdy nie był tak zamożny


@Ekspert_z_NASA:
Skumulowana inflacja 2016-2023 około 40%.
Skumulowany wzrost gospodarczy 2016-2023 około 29%.

Wyciągniesz samodzielnie wnioski?
  • Odpowiedz