Wpis z mikrobloga

A więc mam i ja moja #wykopaka, moim Mikołajem był @krzychu_kadetem_tera otworzyłem paczuche i mówię chłopie coś ty zrobił. To jest jakiś kosmos jak to wszystko było zapakowane a jeszcze większy to co było zapakowane. Meeeega paczka wszystko trafione i się podoba. Właśnie zajadam Milky Waya i zabieram się za opis :) #pokapake

- Gra planszowa - nie jedna tam ich jest ponad 60, mega się cieszę, w te święta będzie grane
- Karty Pink Floyd - oooo Panie teraz poker nabierze rockowych barw :) bardzo Ci dziekuje
- Książka Krótka Piłka - napewno przeczytam głosem Borka XDDD trafione!
- Ledy - znajdą swoje miejsce w sypialni, coby klimatycznie było przy "czytaniu" z #rozowypasek XD
- Kość dla pieseła - a to się ucieszy, później mu dam bo narazie jest najedzony hehe a znając jego on takie rzeczy pochłania w mgnieniu oka xd
- Odzielna paczuszka dla #rozowypasek - Jesteś niesamowity, kosmetyki i słodkości bardzo się podobają, dziękuję i pozdrawia.
- Słodkości i przekąski- ależ różnorodność, od żelek po popcorn, filmy świąteczne będą rajem dla kubków smakowych :) tylko pomału żeby brzuch nie bolał.

Mireczku dziekuje Ci z całego serca za tą paczkę i list który był wspaniały, mi również w EAFC idzie marnie dostaje wciry od większości hahah, kartę graficzną już sobie sprawiłem także teraz gierki śmigają wspaniale :) pozdrów swoją #rozowypasek i pogłaskaj koteła odemnie, wiem że chciał się dostać do paki haha. Wesołych i spokojnych świąt! Jeszcze raz dziękuję:)
marek2092 - A więc mam i ja moja #wykopaka, moim Mikołajem był @krzychukadetemtera ot...

źródło: temp_file8943821486730906202

Pobierz
  • 14