Wpis z mikrobloga

Gdyby nawet nie było żadnych świec symboli religijnych oficjalnej imprezy i gości w sejmie to odpalenie gaśnicy w sejmie bez pożaru i tak powinno być zakończone dyscyplinarnie.
Jak w podstawówce dzieciak z patologicznej rodziny odpalił gaśnicę to go przenieśli do szkoły specjalnej.
#braun #sejm #niepopularnaopinia #bekazkonfederacji #polityka
  • 10
@masz_fajne_donice: u nas uruchomił gaśnicę jeden gość w autobusie szkolnym, wezwali rodziców, dostał uwagę i musiał odkupić gaśnicę, ogólnie to liczył, że ją uruchomi i jak puści to przestanie działać... nie przestała, co ciekawe jedna z nauczycielek zachowała zimną krew, sprawdzała co się dzieje, próbowała opanować panikę dzieci, a druga stara, kulawa, prawie emerytka wyskoczyła z autobusu krzyczała ewakuacja i pierwsza zaczęła #!$%@?ć nie interesując się niczym innym, a jak się
@rafal_13: Nie ukrywam że całokształt działalności miał wpływ na decyzję.
Jak grzeczne dziecko odpali gaśnicę pod wpływem impulsu to mu odpuszczą.
Jak #!$%@? który regularnie coś #!$%@? to zrobi i nie czuje specjalnie skruchy to decyzja będzie inna.
@masz_fajne_donice: żałosne podrygi wyborców polityków z KO którzy nie mają na nic własnego zdania, tak bym okreslił tą obstrukcje na jedyny czyn Brauna w historii który można logicznie wyjaśnić a nawet poprzeć.

Powiem ci tyle:
Njal - @maszfajnedonice: żałosne podrygi wyborców polityków z KO którzy nie mają na n...
@masz_fajne_donice tak naprawdę to właśnie to jest mój jedyny problem - bezpodstawne odpalenie tej gaśnicy, nieodpowiedzialne zachowanie, uwalenie całego korytarza oraz innych osób, naruszenie powagi tego miejsca. W dupie mam jakieś żydowskie świeczki, których tam wcale nie powinno być, tak samo jak innych symboli religijnych, w tym krzyża - ale tutaj juz idiota Braun by się oburzył, że "jak to, zabierać krzyż?!". "Twoje magiczne duszki nie są prawdziwe, tylko moje są prawdziwe!".