Wpis z mikrobloga

Nie będę się za mocno rozpisywał, bo to nie jest konkurs literacki. Otrzymałem piękną pakę od @VEEF, sprawiła i sprawi mi ona wiele radości. Jednak najpiękniejszy był list, widać, że to człowiek z głową na karku i fajnymi, życiowymi przemyśleniami. W życiu bardzo ważna jest dla mnie rodzina, i wszystkie prezenty od @VEEF były trafione w 10! Chociaż w teorii paczka jest dla jednej osoby, to u mnie skorzystali wszyscy - piłkę zabrało jedno dziecko, pianki drugie, kubek zawinęła żona do pracy, w Monopoly graliśmy już wszyscy razem wczoraj wieczorem i było przy tym dużo śmiechu, bo dzieciaki grały w to pierwszy raz i z duszą na ramieniu płaciły swoje dolce za stanięcie na skoczni w Planicy, którą udało mi się wykupić. Piękny prezent to bilet rodzinny do Zoo w Gdańsku, więc czeka nas na wiosnę fajna wycieczka do Trójmiasta. Mleczko i czekoladę zabiorę do pracy, Knopersy dzieci wzięły do szkoły i tak naprawdę mi ostały się czekoladki Kinder ale...jestem bardzo szczęśliwy. Patrzę na to wszystko i z delikatnym uśmiechem kiwam głową...Tak, to zdecydowanie klimat Świąt Bożego Narodzenia o jakim zawsze marzyłem. Dziękuję VEEF, jesteś świetnym Świętym Mikołajem!

#pokapake
haakenn - Nie będę się za mocno rozpisywał, bo to nie jest konkurs literacki. Otrzyma...

źródło: IMG_20231212_200632

Pobierz
  • 8