Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Dopóki to było merytoryczne to było śmieszne. Używanie zwrotu "lewactwo" świadczy o #!$%@? umysłowym, bo to nic innego jak wkładanie grupy o szerokiej gamie poglądów do jednego worka.

A od troll kont które udają, że są kobietami, gorsze są tylko te które na ten temat dyskutują - chcesz to udowodnić, wrzucaj zdjęcie w durszlaku. Nikt nie łyknie tego, że jesteś babą biorąc pod uwagę co piszesz xD

Pomijając twoje wchodzenie
malinq - @WielkiNos: Dopóki to było merytoryczne to było śmieszne. Używanie zwrotu "l...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-13 o 09.15.25

Pobierz
@WielkiNos: nie obrażam, tylko je Tobie wytykam.

Jakbym napisał "ludzie z wykształceniem podstawowym to xyz" to bym obrażał. Ja Tobie wytykam brak co najmniej średniego wykształcenia, bo nie umiesz czytać, na co dałeś kolejny dowód. A jeśli boli Cię wytknięcie faktu, to masz z "lewakami" wiele wspólnego.

A jeśli się wstydzisz to odstaw wykop i siądź do książek to nie będziesz się kompromitował. Chociaż nie powinno Cię to boleć, skoro robisz
@malinq oczywiście, że nie boli.

Obrażasz, bo ja jestem uosobieniem klauna tutaj, więc zarzucanie mi podstawowego wykształcenia jest obrażaniem tych ludzi mądralo xd

Mógłbyś chociaż uszanować, że proszę o zwracanie się do mnie w formie żeńskiej. Pewnie z uszanowaniem, że ktoś używa takich czy śmakich zaimków nie masz problemu.
bo ja jestem uosobieniem klauna tutaj


@WielkiNos: to twoja opinia

Mógłbyś chociaż uszanować, że proszę o zwracanie się do mnie w formie żeńskiej.


@WielkiNos: nie, bo nie jesteś kobietą

Pewnie z uszanowaniem, że ktoś używa takich czy śmakich zaimków nie masz problemu.


@WielkiNos: mam to w dupie, ale widać, że już masz miękkie nogi w dyskusji skoro imputujesz mi "lewactwo" xD
@malinq Jestem i chciałabym zobaczyć twoją minę jak się przekonujesz, że się mylisz xd Ale i tak nie wstawię zdjęcia cycków. Wolę być oskarżana o bycie facetem niż szonem. W sumie nie jesteś pierwszy, który tak sądzi, ale może mylnie spodziewałam się po tobie z jakiegoś powodu więcej niż od większości wykopków ¯_(ツ)_/¯
@WielkiNos: ale nikt go tutaj nie wymienił oprócz Ciebie. Jedyną osobą która w tym wątku pomyślała o pokazywaniu cycków jest Ty. Mi wystarczy zdjęcie z durszlakiem na głowie i sobie zobaczę po jabłku Adama.