Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji: No tak, tam były dzieci. Jedna osoba dostała prosto w twarz (kobieta, Żydówka) i to celowo. Braun za to odpowie przed sądem, mogę zawołać za kilka miesięcy :)

spokojnie, nawet nie klikam wten link


@prostychuop: Czemu mnie to nie dziwi xDDDDD

Mówi się, że łechtaczka ma tysiące zakończeń nerwowych ale i tak nie będzie tak wrażliwa, jak typowy prawicowiec.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: teza ciekawa, ale wg prawa murphiego prędzej ten incydent wynika z głupoty i przeceniania własnej inteligencji i wiedzy (co mu się często zdarza) i błędnie założył jak ta gaśnica zadziała, po samym fakcie że ją odpalił od razu gdy wziął do rąk widać było że się nie zna. Zapewne też nie wiedział że jest to gaśnica proszkowa, która zrobi burdel i zaszkodzi ludziom w okół. No i po prostu
  • Odpowiedz
@Eremites: Jasne, to jest dywagacja - jednak Braun ewidentnie ma spore, nieznane źródła dochodu (bo on ciągle jest karany) i był widywany z politykami rosyjskimi. Wielokrotnie też rosyjska propaganda cytowała Brauna
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Przecież gdyby chcieli przerwać obrady to Braun mógł równie dobrze wnieść bombę w walizce, wzniecić pożar, wnieść nowiczoka, albo stare skarpety krula. Po prostu Braun lubie kręcić inby, a jutro akurat krul zakłada nową partię
  • Odpowiedz
Przecież gdyby chcieli przerwać obrady to Braun mógł równie dobrze wnieść bombę w walizce, wzniecić pożar, wnieść nowiczoka, albo stare skarpety krula.


@xkajteqx: Ale akurat wybrał strzelanie z gaśnicy proszkowej w ludzi
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Z tego filmiku co widziałem to babeczka chyba chciała go złapać za lewą rekę w której trzymał ustrojstwo i weszła pod strumień, jak oberwała to Braun przestał psikać ^^ tzw collateral damage
  • Odpowiedz
@xkajteqx: Tak, ale też użycie gaśnicy proszkowej w tym pomieszczeniu to też rozrywka dla w ogóle postronnych osób, bo ten proszek nie jest neutralny dla zdrowia.

A to, że ta babka akurat dostała "collateral damage", to niezamierzony skutek - również karany w sądzie. Dorośli ludzie powinni przewidywać konsekwencje swoich czynów
  • Odpowiedz