Wpis z mikrobloga

@hugoooo: to, że nic się nie stało, nie oznacza, że nic nie mogło się stać. a już za to można ukarać. poza tym sprawa poszła mocno międzynarodowo, więc mogą go #!$%@?ć dla przykładu.
to, że nic się nie stało, nie oznacza, że nic nie mogło się stać. a już za to można ukarać.


@Dingik: co ty bredzisz człowieku, weź wytrzeźwiej lepiej. Obraził jedynie czyjeś uczucia - co nikogo nie obchodzi tak na prawdę czy ktoś się obraził czy poczuł się smutny. A bałagan posprzątaj i tyle. Cytując "We wtorek wieczorem Kancelaria Sejmu poinformowała, że jej szef Jacek Cichocki skierował wniosek o podejrzeniu popełnienia przestępstwa
@hugoooo: fajnie, że twój chłopski rozum Ci tak podpowiada, prawo jednak mówi inaczej:

Przeszkadzanie publicznemu wykonywaniu aktu religijnego lub obrzędom żałobnym (art. 195) § 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 196. [Obraza uczuć religijnych] Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone
@hugoooo: sobie prychaj ile chcesz. Ja z Tobą normalnie dyskutowałem a Ty mnie zacząłeś obrażać ze względu na to, że mam inną opinię niż Ty. W prawdziwym życiu też ludzi wyzywasz jak się z Tobą nie zgadzają?
@Dingik: Napisanie komuś, ze bredzi i żeby wytrzeźwiał to obraza? Yntelygencie to tez obraźliwe słowo czy obelżywe? Które z tych słów Cie obraża? To nie mój problem, że byle gówno bierzesz do siebie.
@Dingik: Ja podchodzę personalnie? Gdzie? W którym momencie? Jak ktoś bredzi to mogę podejrzewać, ze ta osoba jest pijana, wiele pijanych osób bredzi. To ty zacząłeś personalne wycieczki w moja stronę pisząc o chłopskim rozumie, ja na Twój temat nic nie napisałem. Wracając do tematu, myślisz ze Braun nie wie co może, a czego nie może? On doskonale wie, że za takie coś nic mu nie zrobią dlatego to zrobił. To