Wpis z mikrobloga

Lewica chce usunąć Bosaka z funkcji wicemarszałka za występek Brauna... Ja #!$%@?, brak słów na to jakie dzbany w tej lewicy siedzą, mam nadzieję że TD i KO nie zrobi szmaty z demokracji i zagłosuje przeciw.

#sejm #polityka #bekazlewactwa
  • 13
  • Odpowiedz
@swynx: wszystkie partie robią już nagonkę na konfe,przez te pare dni posiedzeń oni wiedzą że konfa to jest ktoś z poza ich systemu i chcą ich uciszyć i Braun im w tym pomaga XD
  • Odpowiedz
  • 3
@swynx: dlatego, że nie reagował i wstrzymał się od głosu


@A_R_P: A jak miał zareagować przepraszam bardzo? Przecież on nie wiedział co się stało, sytuacja była dynamiczna gdzie nagle wyskoczył mu poseł z KO na mównice i zaczął opowiadać co Braun odjaniepawlił, nie przesadził w ani jedną, ani drugą stronę, gdy Braun zaczął odlatywać uciszał go i prosił o zejście z mównicy - mógł co prawda jeszcze wyłączyć mikrofon, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@swynx: no przecież to płaszczak pierwszy o tym mówił. pisiory to lewica?


@thorgoth: Chyba coś Ci się pomienszało kolego. Nie jestem wyborcą ani Pisu, ani konfederacji. Natomiast uważam, że z demokracją więcej wspólnego mają te dwie partie razem wzięte niż nasza polska Lewica, a ideowo znacznie bliżej mi do lewej strony niż do konserw z prawicy.
  • Odpowiedz
  • 2
@swynx: dlatego, że nie reagował i wstrzymał się od głosu


@A_R_P: Swoją drogą to Pani Joanna Wielgus również ma w swoim CV zakłócanie obrzędu religijnego, nikt jej nie potępił z Lewicy (w przeciwieństwie do Konfederacji, która Brauna potępiła publicznie), a przecież zgodnie z tą pokrętną logiką Pan Czarzasty powinien ponieść odpowiedzialność i zostać usunięty z roli wicemarszałka, prawda? Hipokryzja polskiej Lewicy w pigułce.
  • Odpowiedz
  • 1
@swynx: ale co mi sie miało pomieszać? Pierwszy o odebraniu Bosakowi vmarszałka mówił polityk PiS. Fakt, nie opinia.


@thorgoth: A jakie to ma znaczenie co mówi pojedyncza osoba? To Lewica zgłosiła wniosek o odwołanie Bosaka, a nie PiS.
PiS się kompromituje oskarżając Hołownie o to, że Braun to jego niedopatrzenie, ale to nie o tym wątek.
  • Odpowiedz
  • 0
@swynx: "pojedyncza osoba" wyrazła oficjalne stanowisko klubu, to nie był wywiad do Pani Domu.

Co mi się dokładnie pomieszało?


@thorgoth: Dlaczego zatem to Lewica złożyła wniosek o usunięcie Bosaka z funkcji, a nie PiS? Skoro to było oficjalne stanowisko PiS to rozumiem, że jest to gdzieś na piśmie? Bądź oficjalnym oświadczeniu na profilu na portalu społecznościowym? Jeżeli nie ma, to założenie że władze PiSu zdążyły się zebrać, przedyskutować sprawę i
  • Odpowiedz
  • 0
@swynx: masz coś nie tak z banią koleś, lecisz na czarno :*


XDD Widzę, że merytoryczna dyskusja Cię całkowicie przerasta, jeżeli nie chcesz polemiki to nie wypowiadaj się we wpisach, które Cię nie interesują, taka rada, całkowicie darmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz