Wpis z mikrobloga

Jakie mam opcje jak DPD odrzuciło mi reklamację? Przedmiot został zniszczony w trakcie dostawy. O fakcie dowiedziałem się otwierając paczkę już bez obecności kuriera. Według nich nie udowodniłem, że paczka została uszkodzona w trakcie transportu. Następnym razem mam montować ukryte kamery i naklejki wstrząso-odczepowe w przesyłkach? xD


#dpd
  • 4
@Mazowia: ja paczki zawsze otwieram na nagraniu, stawiam sobie telefon na statywie obok stołu, nagrywam całą paczkę dookoła jak jest jeszcze nieodpakowana i na jednym ujęciu odpakowuję, wyciągam przedmiot, dokladnie go oglądam z kazdej strony zeby bylo widac na filmie.

Serio trzeba takie cyrki robic w polsce jak chcesz odszkodowanie dostać.
@Mazowia: Co to było? Jak to było zabezpieczone? Czy w ogóle karton nosił jakąkolwiek oznakę zniszczenia? Mogę tylko wyrazić tutaj swoją opinię jako magazynier i osoba co ma na co dzień do czynienia z uszkodzonymi paczkami i czy sam odważyłbym się coś takiego wysłać. Na zwykłe naklejki to wszyscy mają wywalone, bo każdy wie, że sprzedawcy na wszystko to naklejają, nawet na pojedyncze książki. A naklejka antywstrząsowa to chyba przydałoby ci