Wpis z mikrobloga

Mireczki, bardzo proszę o poradę.
Kupiłam iPhone'a 13 pro w Smart Spocie za 3600, niby oni mają te telefony poleasingowe i niby nie są składakami a jednak pierwszy miał spierniczony jeden obiektyw przez co ciężko było focusowal aparat. Druga sprawa bluetooth i dane internetowe operatora wariowaly także poszłam i wymieniłam na inny, tez 13 pro. Już byłam zapewniana, że na bank jest wszystko ok, no niestety tak nie było, wróciłam do domu i jak zaczęłam się mu bardziej przyglądać to zauważyłam, że też jest coś nie tak z aparatem. Dzisiaj pójdę do znowu oddać i teraz pytanie - czy lepiej kupić 13 pro w komisie używany (chociaż nie wiem jak sprawdzić, że jest to legit) czy może kupić iPhone'a 15 za 4700 w salonie i mieć spokój? Jeżeli ktoś ma 15 i chciałby się podzielić opinią to śmiało :) #apple #iphone #telefony
dzbanicja - Mireczki, bardzo proszę o poradę. 
Kupiłam iPhone'a 13 pro w Smart Spocie...

źródło: iphone-15-front-niebieski

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@chilon: ale jest chyba gorsza płynność w użytku bo ma 60 Hz a nie 120 dlatego nadal kontempluje. Ta 14 pro jest teraz droższa niż 15 więc myślę że chyba jednak przeboleje to i wezmę 15
  • Odpowiedz
@dzbanicja: ale komis skupuje po prostu truchła od ludzi i w miarę potrzeby wymienia baterię/ekran itp ale i tak wolałbym pewnie kupić bezpośrednio od jakiegoś użytkownika tego telefonu niż wypudrowany w komisie. Przy takiej sumie to nie wiem czy bym się i tak bawił w używki, nigdy nie wiadomo co się z tym działo.
  • Odpowiedz
czy lepiej kupić 13 pro w komisie używany (chociaż nie wiem jak sprawdzić, że jest to legit) czy może kupić iPhone'a 15 za 4700 w salonie i mieć spokój?


@dzbanicja: z dość dziwnego miejsca do szamba typu komis, masz łeb do interesu dziewczyno :)
  • Odpowiedz
  • 0
@marsjanin2012: po prostu chce się przekonać czy ten IOS jest na prawdę taki świetny, całe życie używałam androida i po prostu chce móc go wypróbować, nic wielkiego. wiem, że cena jest spora jak na telefon ale chcę sobie samej zrobić taki prezent na gwiazdkę i tyle :) nie ma tu jakiejś większej filozofii
  • Odpowiedz
@dzbanicja: okay, rozumiem, tez bym potestowal ale wlasnie obecny telefon juz 2x zaliczyl lot z 1.5m i 2m(!) na odpowiednio asfalt i panele w domu i zyje. Jakbym rozwalil cos za 5k to troche szkoda. A nie toleruje pogrubiajacych gum. Fakt ze IP nadal maja sensowny rozmiar, choc wersje mini wycofali.
Mercedes moze powie czy faktycznie nie da sie regulowac osobno poziomu dzwieku powiadomien, dzwonka telefonu, muzyki itd jak na andku,
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 też to zauważyłem
Po drugie wciąż nie mogę wyjść z podziwu czego to ludzie nie wymyślą i od kogo żeby zaoszczędzić te kilkaset PLN i kupują używkę zamiast nowego z sieciówki
  • Odpowiedz
@Knamga: to samo mozna powiedziec o samochodach, mozna isc po nowe. nie robmy od razu winnego z ofiary ze dal sie nabrac. Tylko juz bylo tyle przykladow ze te wszystkie swapi i inne takie leca na ssaniu na srajfony, glownie przez pozerow, kobiety, dziewczynki(!) ogolnie dzieciaki. Sam Pan slon nie raz pokazywal stan ulepa.
PS Nie wiem jak ja daje rade z telefonem ktory nowy kosztowal tyle co uzywany OLED do
  • Odpowiedz