Wpis z mikrobloga


na wykopie bez zmian, mnóstwo wpisów od wczoraj leci, że jak ktoś mówi, że nie popiera ani PiSu ani PO to jest kryptopisowcem xDDD chyba nic się w tym kraju nie zmieni. dobrze, że ludzie krytykują były rząd, bo był fatalny, niestety był fatalny z zupełnie innych powodów niż te o których p*dolą libki/wykopki. jak czytam czasem opinie na wykopie to to jest kompletne mijanie się z sednem problemu tego słusznie minionego rządu. a czy libki będą lepsze niż PiS? w niektórych kwestiach lepsze, w niektórych gorsze, z mojego punktu widzenia wychodzi na zero, albo mały plus, bo jednak zaszła zmiana fatalnego rządu (a że na inną fatalną opcję czyli liberałów to trudno). inb4 na kogo głosowałem? na razem
  • 3
@ananasowy: aż dziwne, że czasami można tu trafić na głos rozsądku.

Problemem było to, że patrząc na to co PiS #!$%@?ł w dwóch kadencjach cholerea wie co by #!$%@? w trzeciej kadencji, więc wydaje mi się, że tu:

z mojego punktu widzenia wychodzi na zero, albo mały plus


mocno nie doszacowujesz. Druga sprawa to KO nie wygrało. Musieli wejść w koalicję a każda z partii w koalicji będzie próbowała coś ugrać
@Kryspin013: tak, mi również podoba się to, że Tusk będzie lekko trzymany na smyczy przez koalicjantów, niestety większość koalicjantów to też libki. Ale masz rację, użyłem trochę zbyt mocnych słów, mówiąc że zmiana rządu to minimalny plus, to znaczy nadal nie jest to mój wymarzony rząd, ale trzecia kadencja PiSu mogła pójść w każdą stronę na tym etapie.