Wpis z mikrobloga

@KW23 Ale to trzeba bym #!$%@?ą, żeby robić sobie własne eksperymenty na ledwo żyjących, i funkcjonujących zwierzętach, zamiast ukrócić im cierpienia. I nikt mi nie wmówi, że to dla jego dobra. Współczuję podejścia takim osobom.
Niech Tobie ujebią głowę, i trzymają przy podstawowych funkcjach życiowych. Hatfu.
  • Odpowiedz
@takJakLubimy Coś w tym jest, jednak jeśli jesteś osobą o zdrowych zmysłach, nadal uważam, że to nie moralne. Pytanie się pojawia czy naukowcy w takim razie są moralni?

No wobec tego uważam, że nie. Ale robią coś dla dobrej sprawy. Generalnie to ciężko temat jakby się w to zagłębić.
  • Odpowiedz
  • 7
@Sh3rI0ck to nie moje stanowisko, i także nie popieram tego co się wydarzyło. A Ty z tekstem „niech Tobie ujebią głowę „
  • Odpowiedz
@KW23: Do dziś pamiętam jak u ciotki biegały po podwórku kurczaki bez głów. Bo skubana chciała mieć jak najdłuższą szyje do rosołu i cięła siekierą zawsze za wysoko.

Ech dzieciństwo na wsi ()
  • Odpowiedz
@K-S-: u mnie ciotka z uśmiechem na twarzy cięła głowy kurczakom dla mnie to było szokujące. Jeszcze jak później biegały te kurczaki bez głowy chwilę też smutne
  • Odpowiedz
@K-S- one już nie żyły, a to bieganie nie wynikało z działającego fragmentu mózgu, a po prostu z samej biologii ciała, człowiek pozbawiony głowy też w pewnych sytuacjach jeszcze wykazuje ruchy pośmiertne
  • Odpowiedz