Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję sprawić różowej, która rysuje profesjonalnie tablet graficzny. Niestety, mój budżet jest nieco ograniczony i wynosi 200-300 pln, ale z drugiej strony, nie miała dotychczas do czynienia z żadnym, więc mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś na start dla niej w tych widełkach. Jakie są Wasze propozycje? Może jakieś modele, które warto poszukać w tej cenie jako używane? Mam dla przykładu Wacom Intous Pro S za 270 zł wystawiony w moim mieście, więc mógłbym go obejrzeć, tylko pytanie, czy jego rozmiar będzie wystarczający

#tabletgraficzny #tablet #rysowanie #grafika #grafikakomputerowa #digitalpainting #art #wacom #huion
  • 7
  • Odpowiedz
@Vectroy: Jakieś wacomy pewnie są spoko. Ja się tym interesowałem lata temu, kupiłem wtedy Wacom Bamboo Pen & Touch bo mi go polecano i mówiono że był spoko dla początkujących chociaż rozmiar bardzo mały. Korzystałem chwilę po czym dałem sobie spokój - ot mam tak że szybko łapię zajawki i po czasie się zniechęcam.
  • Odpowiedz
  • 0
@ujdzie: mógłbyś zarzucić jakimś konkretem? totalnie nie mam rozeznania w temacie, więc kieruję się po prostu opiniami i na ten moment zestawiając te opinie, dowiedziałem się jedynie, że Wacom będzie bardziej trafnym wyborem
  • Odpowiedz
@Vectroy: problem z nimi jest taki, że mają z milion modeli i ciężko to ogarnąć. Tak na szybko, widzę że w miarę nowe i w tym budżecie są:

Inspiroy RTM-500
Inspiroy H610X
  • Odpowiedz