Wpis z mikrobloga

ej, dodaj jeszcze zimbabwe, wenezulele, argentyne, turcje i sudan to będziemy już totalnie w czołówce


@goodlife1: co ty #!$%@?? porównanie do krajów o podobnym poziomie rozwoju a w szczególności w kontekście wojny, z naszej okolicy co jak się ma dwa zwoje mózgowe ma znaczenie z racji pochodzenia tej inflacji (a przynajmniej jej części). Wy jesteście z jakiegoś chowu wsobnego że tak głupkowato kontrargumentujecie?
@MirekStarowykopowy: @bomba4 porównanie do krajów które pasują pod teze XD w Unii europejskiej poradziliśmy sobie prawie najgorzej. W karajch regionu nie ma Niemiec xD do których nam bliżej gospodarczo niż do Litwy, Łotwy i Estonii. Prawda jest taka, że mamy teraz czwartą najwyższą inflacje w UE, a skumulowana inflacja to ponad 40%.
xd milo mi ze sie przedstawiles.


@goodlife1: bo nie mam cierpliwości wam wszystkim już tłumaczyć w kółko tego samego. Nie, nie porównuje się z krajami bogatszymi bo już tam aspekt dynamicznego wzrostu odpada co samo w sobie jest proinflacyjne. Inflacja sama w sobie nie jest żadnym wyznacznikiem bez odniesienia się, Co z tego, że jest wyższa inflacja jak płace ją konsekwentnie wyprzedzają, wzrost mamy najwyższy w europie licząc lata 19q4-23q3. Spójrz
MirekStarowykopowy - >xd milo mi ze sie przedstawiles. 

@goodlife1: bo nie mam cierp...

źródło: 5c589a455b692010e8c91ad95929b3da78a7ce33a0c47fded9f14bb091796cd2

Pobierz