Wpis z mikrobloga

jakbyście tutaj kabinę prysznicową umieścili? Pralka będzie w osobnym pomieszczeniu, więc można pokombinować. Wolałbym zamknąć lewą lub prawą stronę, żeby szkło było w jednej płaszczyźnie, ale nie wiem sam. Przekładka miski ustępowej na drugą stronę może być problematyczna, ale nie wyobrażam sobie kabiny szerokiej na 75cm :(

#remont #remontujzwykopem #budownictwo #lazienka #kiciochpyta #mieszkaniedeweloperskie
PanLodowegoOgrodu - jakbyście tutaj kabinę prysznicową umieścili? Pralka będzie w oso...

źródło: pr

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Aibatt: chcę dużą kabinę prysznicową, ta filetowa linia to by mogło byc przeszklenie. Wtedy kibel w miejscu umywalki i umywalka po prawej stronie od wejścia. Co myślisz? Czy jednak przesuwać drzwi albo zwężać o 10cm i robić szerokość 1metr?
PanLodowegoOgrodu - @Aibatt: chcę dużą kabinę prysznicową, ta filetowa linia to by mo...

źródło: pr3

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: zawsze pierwsza rada jaka ktos kumaty daje przy wykanczaniu łazienki to nie robic tronu frontem do drzwi. Ale zasady sa po to aby je łamać :) jeśli bedzie Ci to odpowiadalo ze zamiast pieknej umywalki i lustra wita Cie podniesiona klapa tronu to nie widze przeszkod
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: u mnie przesuwali około 40 cm. z jednej strony ucinali sciane o 40cm, z drugiej murowali bloczki, nadproże przesuneli, zatynkowali nowy fragment i zrobione. W moim remoncie to im wyszło najlepiej, myslalem ze bedzie wieksza demolka
  • Odpowiedz