Wpis z mikrobloga

Mam małe marzenie żeby sprawić sobie vivarium z dwoma żabkami dendrobates azureus (przy okazji zastanawiam się czy 2 samce będa żyć ze sobą w zgodzie) i mam straszne wątpliwości co do wielkości terrarium... Na forach terrarystycznych ludzie piszą, że dla takich żab lepiej mieć terrarium poziome, a na youtubie mówią że lepiej kupić pionowe ( ͠° °)( ͠° °)
I tutaj moje pytanie dla doświadczonych mirkow w hodowli tych żab: jakiej wielkości terrarium kupić? Myślałam nad 40x40x60wysokosc, ale teraz już sama nie wiem ehhhh

#terrarystyka #plazy #gady #zaby
kiwitime_ - Mam małe marzenie żeby sprawić sobie vivarium z dwoma żabkami dendrobates...

źródło: temp_file5222629729924310561

Pobierz
  • 5
  • 0
@ShowBiz właśnie czytałam artykuły, że to podobno samice są bardziej agresywne.. A co do terrarium jakiej wielkości powinno być dla dwóch żab? No i najważniejsze pionowe czy poziomie
@kiwitime_: Czym większe tym lepsze 40x60x60 min, 2 samice i 1 samiec najlepszy układ. Jeśli chcesz mieć 2 samców, bo nie chce mieć małych żabek, to się nie martw, jeśli im nie będziesz pomagać w rozrodzie, to na 99% się skutecznie nie rozmnożą.