Wpis z mikrobloga

Hej, jestem relatywnie zielony w temacie #kryptowaluty i mam pytanie - jak się sprzedaje shitcoiny.

Jakieś dwa tygodnie temu otworzyłem konto na coinbase, potem założyłem coinbase wallet, zasiliłem je ETH za 800 zeta i bezpośrednio z poziomu walleta dokonałem 5x swapa ethereum na 5 różnych shitcoinów, po jakieś 100 złotych każdy. Minęły dwa tygodnie, no i chyba zadziałało szczęście początkującego, bo jeden z tych shitcoinów wybił do góry +1500%. Chciałem teraz spieniężyć moją inwestycję z powrotem swapując shitcoina na eth, a potem przelewając eth na giełdę, natomiast z niezrozumiałych powodów nie jestem w stanie tego zrobić :(

Ustawiłem bardzo wysoki slippage tolerance (50%), kwota jaką próbowałem wymienić też jest relatywnie niewielka w porównaniu do wartości 24h obrotu (1300 złotych vs 45 000 USD), więc na rynku jestem cały czas szaraczkiem, nie mniej jednak transakcja w ogóle nie przechodzi - po paru sekundach pobiera mi ETH za paliwo i dostaje zwrotkę że "Your smart contract didn't execute".

Mógłby ktoś zielonemu krok po kroku wytłumaczyć jak się sprzedaje takie shity? :( Robię dokładnie tak samo jak wtedy gdy kupowałem (tyle że swap w drugą stronę) ale wtedy przeszło a teraz nie przepuszcza (,)

#coinbase #shitcoin
Giga_Przegryw - Hej, jestem relatywnie zielony w temacie #kryptowaluty i mam pytanie ...

źródło: IMG_2844

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AkacjaSpacja Wielkie dzięki, udało się. Głównym problemem zdaje się była apka CoinBase Wallet, gdzie swap wywalał się zarówno przy wymianie na ETH jak i WETH. Z poziomu apki UniSwapa, po ręcznym wpisaniu adresu shit coina (nie było go w rozwijanej liście), była opcja wymiany na ETH / WETH, i swap poszedł już bezproblemowo. Dzięki za pomoc
  • Odpowiedz