Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #tvp Słuchajcie, muszę Wam się przyznać, że mam wielu znajomych, którzy pracują dla tvp.. Można by pomyśleć, że panuje tam jakiś zamordyzm i wgl jakąś chora dyscyplina.. Nic z tych rzeczy.. Część znajomych pracuje tam od długiego czasu i pamięta jakie były czasy w telewizji za rządów Donalda Tuska w latach 2007-2015.. I nie były to zbyt dobre czasy.. Zamordyzm, który wtedy panował był przez niektórych nie do zniesienia, czasami ludzie wylatywali bo powiedzieli jedno słowo za dużo.. I jeśli chodzi o jakoś telewizji nie mogło być mowy, że była wtedy dobra, bo była mocno niedofinansowana zgodnie z dewizą ówczesnego ministra finansów pieniędzy nie ma i nie będzie.. Ludzie pracowali tam na umowach zlecenie za głodowe stawki.. Na szczęście od 2015 roku wszystko się zmieniło, dziennikarze wreszcie mogą głośno mówić co im się nie podoba i mogą rzetelnie wykonywać swoją pracę.. Niestety boją się zamachu na media publiczne przez Donalda Tuska, ale zobaczymy co pokaże jutrzejszy dzień..
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Strupzdup: Hohoho, jaką agresja i przestrach ze strony zwolennika totalnej koalicji chaosu.. Prosba do moderacji, zeby zostawić ten komentarz, żeby było widać jaka kultura się oni posługują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Doskonale sobie zdaje z tego, że to brak kultury i chamstwo. Problem w tym, że pisowskie kure stwo tylko taki język, rynsztokowy, rozumie. Po prostu mówię z serca co o tobie naprawdę myślę.
  • Odpowiedz
Nienawidzę cię bo twoje poglądy zagrażają mojemu zdrowiu, życiu oraz przyszłości tego kraju. Jak każdy z twojej sekty monopolizujesz sobie pojęcie "polskości" i odmawiasz inaczej myślącym prawa do czucia się "pro polskimi". Właściwie to cię nie nienawidzę tylko uważam za śmiertelne zagrożenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strupzdup: Jednak powinieneś iść na jakąś obserwacje do odpowiedniego zakładu, bo twój jad jest naprawdę niebezpieczny..

@tomekruslan Co ty gadasz człowieku, zwolnoli tylko tak zwane resortowe dzieci,'a reszta została nawet wśród dziennikarY jak choćby Ziemiec..
  • Odpowiedz