Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie teraz jeszcze te wypowiedzi Wardęgi po walce xDDD. Jaki to jest typ bez jakiegokolwiek honoru jak dziecko grające w monopoly. Ja chciałem wygrać i #!$%@? mnie to obchodzi, walka miała niesamowity potencjał, co on #!$%@? xD. Wielki przywódca duchowy swojej sekty wataha zachował się jak zwykły pajac bez honoru, który chce wygrać walkę bo inaczej się na wszystkich obrazi. Taki obraz watahy jak ich ten cały przewodniczący co potrzebuje prawie dwóch lat, żeby pieskom karmę dostarczyć.
#famemma
niezdiagnozowany - Obejrzałem sobie teraz jeszcze te wypowiedzi Wardęgi po walce xDDD...

źródło: Screenshot_2023-12-10-07-20-08-240_com.miui.gallery

Pobierz
  • 3
działo na mieszkanku jak wykopki przyjeżdżały, więc pytam czy ktoś wpada na hotel do Pabianic? Ugoszczę wódeczką, sparingiem, pogłaskaniem kotka.


@niezdiagnozowany: troche to wyglądało jakby na meczu piłki noznej cała druzyna przeciwna zrobiła korytarz żeby przeciwnik strzelił gola a ten biegnie i strzela w słupek :d
@Smoczuszka: największą #!$%@? jest gość, który chce za wszelką cenę wygrać, że bierze Gole a przeciwnikowi daje Olejnika, a potem na wywiadzie się pruje, że nie walczył z Olejnikiem. Tym samym kreując się na jakąś oazę moralności przewodniczącego potężnej watahy wielkiego druida xD