Wpis z mikrobloga

#!$%@?łe potrzebuję rady. Cały czas chodził mi po głowie PC. Oczywiście, bo w końcu #pcmasterrace. Ale na takiego który nadawał by się w ogóle do czegokolwiek musiałbym dac około 1200 zł netto. Tomb raider, wiedzmin 2 itp chodza mi po glowie od dawna. Ale wczoraj zobaczylem u kolegi The Last of us na #ps3. Ja #!$%@? co to za gra. Zakochalem sie. Zaczalem sprawdzac ceny i nie jest zle z ps3. Tomb raider tez jest na te platforme. Uzywanego mozna kupic na 400 zl. Oplaca sie w ogole to jeszcze kupowac? Jakies gry na niego beda wychodzic? Czy to już jego ostatnie tchnienie? Bo kupowac tylko po to by pograc w 2 gry to troche słabo.

#pytanie #konsole #thelastofus
  • 20
@Codringher: polecam kupić nowe super slim za 600zl i do tego dysk 500gb lub 1 tb i psplusa na rok -łączny koszt jakieś 1000 zł a juz na początku masz 7 gier w tym nowego tom raidera, borderlands 2 i uncharted 3
@Czarny_Klakier: Wcale mi to nie przeszkadzało. Widziałem wczoraj na 40 calach i wyglądało super. Spodziewałem się faktycznie poszarpanych krawędzi nie wiadomo jak i kaszany. A jak mam kupic kiepskiego peceta i modlic sie czy odpali mi gra na high czy na low to wole wydac polowe tej kwoty, wlozyc plytke i cieszyc sie gra. Nie jestem fanem Call of duty czy innych strzelanek tak wiec sterowanie wcale mi nie bedzie przeszkadzac.