Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki debilem trzeba być żeby chcieć poddania się Ukrainy. Jeśli kacapia przejmie Ukrainę to z automatu mamy odpływ nowych inwestycji. Kto będzie inwestował w kraju gdzie tuż przy granicy stoi armia gotową go najechać. Dodatkowo Ukraińcy zasila armię rosyjska jako mięso armatnie a zakłady produkujące bron beda ja produkować przeciwko zachodowi. Także trzeba dotować Ukrainę bo to dla nas Polakow jest inwestycja.

#ukraina
  • 14
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: 2 tyg. przed atakiem już w tv trąbili, że ruscy szykują się do wojny i lada dzień atakują. Teraz nie da rady schować wielkiego wojska ale mogą je przerzucać w różne miejsca i twierdzić, że to ćwiczenia.. potem cyk i atak.
  • Odpowiedz
  • 2
@xyzzy

@tfuj_pszyjaciel: ale zdajesz sobie sprawę że my w tej chwili graniczymy z jednym z najbardziej zmilitaryzowanych regionów Rosji?


Zdajaesz sobie sprawę że ten region jest otoczony przez państwa NATO? Doby nie wytrzymałby ten region zwłaszcza że sporo zolenirzy z tego regionu obecnie służy za nawóz na Ukrainie
  • Odpowiedz
  • 1
@MrMas

@tfuj_pszyjaciel zgadzam się, zebrać tych ukraincow i wysłać ich z powrotem, dotacja mięsa armatniego będzie ( ͡º ͜ʖ͡º


Tak le trzeba ich uzbroić.
Jeżeli rosja zagrabii Ukrainę to cały zachod powinien wysłać wszystkich Polaków do Polski by byli gotowi do walki z najeźdźcą.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie wiem jaki debilem trzeba być żeby chcieć poddania się Ukrainy.


@tfuj_pszyjaciel Kucem i konfederatą, a że takich frustratów tutaj pełno na zmianę z ruskimi trollami to się kręci karuzela #!$%@?. Na szczęście większość społeczeństwa ma trochę więcej rigczu
  • Odpowiedz
  • 0
Ukraina zostanie podzielona na dwie części. Jedna będzie przynależeć do Rosji druga do zachodu.
  • Odpowiedz
przeceniasz nato kolego. #!$%@? by nam pomogli


@wychodek_narkoman: Ukrainie pomagają a nam nie? USA nie interweniujące przy ataku na kraj NATO natychmiast traci pozycję hegemona i wszelkie gwarancje stracą na wartości. Sam brak działań grozi rozpadem NATO.
I zanim powiesz coś o memorandum budapesztańskim to przeczytaj je ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz