Wpis z mikrobloga

#famemma

Fame jak zawsze od pewnego czasu potrafi wszystko #!$%@?, mialem wrazenie dzisiaj ze ogladam walke Ozdoby z Ambro gdzie komentowal ja jednostronnie Adbuster. Ulfik prowadzil Face 2 Face w ten sam sposob. Wszystko ukartowane pod Polaczka doskonale sobie przygotowali shoty wyciete trwajace kilkasekund ktorych kontekst latwo przekrecic. Dodatkowo ten monolog Polaka ktory zapamietal na pamiec. Kazdy wie ze prowadzacy przygotowuje sie do takich programow i robi research a tutaj bylo oczywiste ze zadnego nie bylo bo Ulfik wspolpracowal z Polakiem i byl tylko potrzebny jako wisinienka na torcie zeby dokopac Natanowi. Sytuacja gdzie Polak wyskakuje na Natana i Ulfik krzyczy "Natan zostaw go" czy cos w ten desen a pozniej sami widzieliscie jak probowal dojsc do glosu to ochrona go trzymala Ulfik zabral mu mikrofon po paru slowach, po czym wchodzi zaraz wielki Polanski i Ulfik mu ladnie podaje mikrofonik gdzie grozi Natanowi i #!$%@? glupoty bez zadnych skrupulow.
ojciec-grzyba - #famemma 

Fame jak zawsze od pewnego czasu potrafi wszystko #!$%@?, ...

źródło: z30247711Q,Adrian--Polak--Polanski

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ojciec-grzyba: prawda taka, że Marcon go pomawia i obraza mu matkę, bo nie ma się do czego #!$%@?. Nagadał farmazonów, zadnego filmu nie ma, a potem stoi i mów gościowi w twarz "zamknij #!$%@?"
Widać na wykopie kibicują Natanowi, bo nie lubią Polaka, a to taki sam śmieć jak nie większy.
Teraz zdziwiony, że ktoś mu w końcu #!$%@?. Ja jestem zdziwiony, że dopiero teraz.
  • Odpowiedz
@Duszqable:

prawda taka, że Marcon go pomawia i obraza mu matkę, bo nie ma się do czego #!$%@?.


Gdzie mu obraził matkę? Przecież mama Polaka pracuje w banku, sam tak mówił. A Natan mówi o Beatris, prostytutce która ogłasza się na Roksie od wielu lat. Jedno z drugim się nie łączy. To pewnie przez zbieżność imion tak pomyślałeś bo mama Polaka ma na imię Beata a prostytutka ma ksywkę Beatris.
  • Odpowiedz