Wpis z mikrobloga

@LatajacyJeczmien: Nieraz próbowałem ale tak:
- na youtubie normictwo i nie ma dyskusji bo wszystko skupia się na osobie twórcy
- na fb ultra normictwo, dużo bardziej toksyczne miejsce niż wykop
- na instagramie spermią do lasek a laski dupę wypinają
- siłownia, chodziłem i w sumie nic mi to nie dało
- granie to dobry cope ale nie można tego robić 24/7 bo się wypalisz
- na netflixie jest bardzo
@janciopan: Youtuba oglądam z ciekawości, nie interesuje mnie interakcja, ale rozumiem, że mówisz do jakiej innej społeczności niż wykop miałbyś dołączyć? Może jakieś discordy są. Kiedyś na jakimś byłem i tam se oglądali filmy przykładowo razem.
@LatajacyJeczmien: usuwalem juz kiedys konto nim miałem te obecne i szybko wrocilem na wykop. Sporo sie z tego miejsca nowego dowiedziałem, fajne sa niektóre aferki. O reszcie spolecznościówek napisał już wystarczająco @janciopan
probowalem jeszcze twittera, ale to w sumie bardziej serwis gdzie subujesz newsy od osob, ktore cie interesują. Zbyt masowy portal, aby tam realnie kogos poznac (tak jak to mi sie zdarzylo na wykopie) o ile nie jesteś podpiety pod
@Eugeniusz_Zua:

te afery discordowe, koterie, stalkingi, teczkarze, wynoszenie screenów rozmów na inne discordy. Nawet na tych przegrywowych panują ultra normickie gierki spoleczne, ktorych nie cierpie

Są gierki normickie bo goście którzy płaczą na tagu i odpisują ok, oski to przeważnie failed normie. Takich mitycznych przegrywów to praktycznie nie ma, sam nie jestem, a jak są to nie będą łazić po discordach i się socjalizować. Dlatego to wszystko jest iluzją.
@janciopan: otóż to, ja gdy tkwiłem w takim realnym przegrywie to na poprzednim koncie nie napisałem nawet jednego komentarza bo miałem jakieś lęki przed tym. Z pewnym podziwem patrzyłem na gości, którzy wtedy na #tfwnogf pisali non stop wysokoplusowane wpisy i tak sie zastanawiałem jakim cudem tacy goście, o ile nie są trolami, nie moga poznać żadnej loszki (to były czasy przed tinderem)
@Eugeniusz_Zua: To jak z loszkami w sumie. Jak ktoś pisze jak mu źle, loszki to korwy, albo tworzy jakieś pasty julkowe to nie jest z nim źle. Źle się dzieje jak twój lęk/depresja/problemy cię tak paraliżują że nie jesteś wstanie nic zrobić konstruktywnego, i w ostateczności strzelasz magika.

Z moim wujkiem tak było - popadł w dlugi i alkoholizm i się powiesił nago w łazience. W sumie to niewiadomo dlaczego ale
@LatajacyJeczmien: Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad #usunkonto ale obecnie nie widze jakieś alternatywy dla wykopu. @janciopan wyżej wyjaśnił jak wyglądają inne portale chociaż i tutaj ostatnio widzę kilka #atencyjnyrozowypasek i spermiarzy w ich wpisach. Smutne jest to, że zobaczyłem tam też kilku mirków, których uważałem za fajnych ale wystarczy, że jakaś różowa wrzuci swoje zdjęcie z zamazanymi oczami i pojawia się stado spermiarzy.
@LatajacyJeczmien: Jak zawsze gówno wyjdzie. Były już próby ewakuacji- najpierw na przegryw.pl potem na hejto. Obie nie wypaliły, mimo, że hejto to klon wykołpu a moderacja, po początkowej aferze z master of universe, chciała się z mani dogadać żeby sprawnie przejąć userbase wykopu.

Nothing ever happens.