Wpis z mikrobloga

U Przybysza post sprzed 2 godzin, że niby nos na tyle rozwalony, że raczej walki nie będzie. Jak myślicie - Polańskiemu dosrają jakąś karę na poczet odszkodowania dla Natana, czy pójdzie talon na darmowy gang-bang u Beatriss i będzie git.

Swoją drogą - rozwala mnie argument "ale czemu ruszasz jego matkę??11!1!??!!!oneone". A kto urwa wychował Polańskiego? Kto mu dał tak zyebane imię jak Faustyn? XD Kto wolał się urwić na roksie zamiast wychować porządnie syna? No właśnie. To jaki jest Polak to głównie wina Beatriss

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Swoją drogą - rozwala mnie argument "ale czemu ruszasz jego matkę??11!1!??!!!oneone". A kto urwa wychował Polańskiego? Kto mu dał tak zyebane imię jak Faustyn? XD Kto wolał się urwić na roksie zamiast wychować porządnie syna? No właśnie. To jaki jest Polak to głównie wina Beatriss


No ale to jest argument, żeby podejść do matki i jej powiedzieć, że jest #!$%@? zamiast cisnąć gościa, że ma matkę prostytutke.
Przecież nawet w
  • Odpowiedz
  • 0
@Duszqable: To jest Polak. Za to, że drugiego chłopa pomawiał o próbę gwałtu powinien być yebany do spodu. Zero litości dla takich ludzi.
Normalnemu człowiekowi w życiu bym osobiście matki nie zwyzywał. Ale to jest gnida polańska, wobec takich się nie stosuje zasad. Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
@marv0oo: wiem, ja się dziwię, że w fame w ogóle go wziął spowrotem po tamtej akcji.

Chociaż nie, już się nie dziwię. Naiwnie myślałem, że tam maja jakieś zasady i ta federacja jest lepsza od clout i prime, a to jest to samo gówno w ładniejszym papierku ale w ostatnim czasie wyszło co wyszło, ustawki na potęgę, Żona rozpary, Boxdel, który sprzedaje, a jednak nie sprzedaje udziałów i jednak bierze czynny
  • Odpowiedz