Wpis z mikrobloga

NHL

Carolina Hurricanes @ New Jersey Devils

over 5 - ze zwrotem - 1.80

Philadelphia Flyers @ Toronto Maple Leafs

over 5.5 - 1.80

Boston Bruins @ Tampa Bay Lightning

Bruins - 1.83

to sa tylko mecze o 1, przynajmniej 1 typ jeszcze podam

#bukmacherka #typdnia #ogracbuka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mombik: Szkoda że dzisiaj tak późno. Wróciłem niedawno i nic nie stawiałem prócz blues których dałeś i nie weszli. :P

Trochę szkoda tych overów bo większość ładnie powchodziła, ale już trudno ;)
  • Odpowiedz
@Mombik: @Mombik: dzięki za overki, ja dziś z tenisa to nie mogłem.. Miała 5-3 40-15 przegrała seta 5-7 w 3 secie miała 5-4 serwis, połamała się później miała 6-5 serwis, połamała się w TB 4-0 później 5-2 i serwis i przegrała 5-7 ..
  • Odpowiedz
@Mombik: Nawet mnie nie denerwuj. Przez ten j----y donbass myślałem że zwału dostanę. Minutę przed końcem sfarcili z 4 golem.

Ciśnienie +10000
  • Odpowiedz
@Bit__: Canucks oslabieni, ale Flames tez najsilniejsi nie sa. To, ze wygrali z Islandersami i z Senators, to tez nie jest zaden wyczyn. Z drugiej strony Canucks przegrali chyba 11 z 12 ostatnich spotkan... No ale mecz Canucks - Flames zawsze jest pelen walki, jakby mozna bylo stawiac na ilosc kar w minutach to 50+ spokojnie. A tak to trudno mi powiedziec, raczej under niz over i chyba jednak bardziej
  • Odpowiedz
@Mombik: Ok, to odpuszczam, dzięki. ;)

Chociaż, Sharks właśnie wskoczyli na live. To może coś tam? Sharks u siebie powinni dać radę. Ale tylko 1.47
  • Odpowiedz
@Bit__: wlasnie mialem napisac, ze lepiej odpuscic ten mecz i zajac sie canadiens @ sharks :) a ja wlasnie bym za koncowke z konta puscil canadiens, bo sharks notuja wpadki u siebie. widzialem, ze sporo osob stawia over 5, 5.5 - przez to kursy pospadaly do 1.70-1.80, a teraz na live widze znow 2.10. probowalem analizowac ten mecz i te dwie rzeczy wydawaly sie w miare rozsadne, ale nie na
  • Odpowiedz