Wpis z mikrobloga

@Kriter: Wspomniana proforma została wygenerowana i przesłana do Klientów, którzy są właścicielami domen globalnych zarejestrowanych na firmę, zgodnie z zapowiadającym mailingiem wysłanym 15.11.2023. Od dzisiaj każdy Abonent domen globalnych zamawianych na firmę ma możliwość odpłatnego ukrycia danych w ramach usługi WHOIS Privacy i to on decyduje, czy chce z niej korzystać.

Każda nasza proforma zawiera szczegółowe dane na temat przedłużanej usługi – wszystko opisane jest w poszczególnych pozycjach, tak jak w
  • 2
@nazwapl: a co ja napisałem? Dokładnie to samo, ale prostym językiem, zrozumiałem dla każdego. Proforma jest kompletnie niezrozumiała dla normalnego klienta. Co zrobić, aby stała się zrozumiała? Ano wrzucić nagłówek o treści: NIE MUSICIE TEGO PŁACIĆ, TO NIE JEST OPŁATA ZA DOMENĘ. U INNYCH OPERATORÓW JEST TO W CENIE DOMENY, ZWYKLE 5 KROTNIE NIŻSZEJ!

I by była gitara.
@Kriter: Wszystkie nasze proformy mają ten sam wygląd, proforma to jedynie propozycja zakupu/przedłużenia danej usługi i to Klient decyduje, co chce opłacać. Wystarczy zweryfikować to, co znajduje się na poszczególnych pozycjach opisanych w dokumencie.
  • 1
@nazwapl: to codziennie wymyślajcie jakieś usługi z dupy i wysyłajcie klientom proformy. Może więcej rybek wpadnie w sieć. Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o tego typu kreatywne pomysły.
@Kriter: ( _) może niech od razu wystawią proformę na cały katalog usług i wtedy klient sobie wybierze co chce. Ciężko byłoby mi podjąć współprace z kimś, kto zamiast mi coś zaproponować w drodze dialogu, to wysyłałby mi na maila fakultatywne proformy. Wyobraź sobie operatora tv kablowej, który nagle wysyła Ci proformę na 200 kanałów (zainteresowany jesteś i płacisz tylko za 100), zamiast ewentualnej informacji - haj mamy
Nasi Klienci zostali mailowo poinformowani już 15.11.2023 o usłudze Whois Privacy oraz o proformie, która zostanie dla tej usługi wygenerowana z propozycją z jej skorzystania. W tym miejscu mocno zachęcamy do kontaktu z naszym całodobowym Działem Obsługi Klienta celem rozmowy na temat wspomnianej proformy.
@Kriter: Tak jak już wspomnieliśmy we wcześniejszych odpowiedziach – do Klientów, którzy są właścicielami domen globalnych zarejestrowanych na firmę, została wysłana wiadomość mailowa zawierająca szczegóły na temat usługi WHOIS Privacy.
Uwaga! Nazwa wysyła teraz proformy do niezamówionej usługi "Whois Privacy zapewniająca ochronę danych Abonenta w rejestrze Whois dla domeny" w cenie 246,00 zł. Nie dajcie się zrobić w konia! Proforma przypomina zwykłą fakturę za domenę i ktoś, kto nie ogarnia tematu może to gówno opłacić. 246 zł. Czujecie?


@Kriter: Ktoś normalny jeszcze w ogóle korzysta z usług tej firmy?
  • 1
@megastulejka: nie wiem, chyba nie ¯\(ツ)/¯

Co nie zmienia faktu, że sposób prowadzenia biznesu i myki stosowane przez tą firmę powinny być wykładane na uniwersytetach. Nie wspomnę o ostatnio wystawianych fakturach za pół roku (wiesz, normalnie klienci dostawali fakturę za cały rok a teraz przychodzi troszkę mniejsza, ale za usługi wykupione na pół roku) - co jest mistrzostwem świata.
Zgodnie z sugestiami naszych Klientów, został wprowadzony model płatności półrocznej, który pozwala na rozłożenie wydatków w ciągu roku. Oczywiście, jeśli Klient chce zmienić domyślny okres abonamentowy z 6 miesięcy na 12 miesięcy, wystarczy, że skontaktuje się z naszym Działem Obsługi Klienta. Jak wynika z naszego cennika, koszt usługi w abonamencie 6-miesięcznym to połowa ceny w abonamencie rocznym.
@nazwapl: jesteście na równi tych scamerów, którzy wysyłają faktury za niby jakąś usługę i liczą na to, że przejdzie to przez księgowość. Typowi wyłudzacze kasy, wstyd.
@megastulejka: Januszem zachęceni promocjami na domeny za 1 zł na pierwszy rok i Jacuś starzy klienci którym nie chce się przenieść domen. Ja w tym roku przechodzę z ostatnią domena bo koszty mają skandaliczne.