Wpis z mikrobloga

  • 0
@CandyToy: Jak chcesz być "horny" to nic nie przebije HiPhi Z, to jest chińskie auto, ale cudowne! Możesz nawet kierunkowskazy zmieniać na różne emoji a po bokach wyświetlać jakiś napis.

Najlepsze jest, że przez display, możesz pokazać jak daleko ma otworzyć drzwi.

Nawet blondi o nim zrobiła odcinek.

Tylko jeden problem jest z takimi autami, pojechać do lokalnego serwisu, gdzie zazwyczaj 10 letnie VW naprawiają i powiedzieć, aby coś naprawili,
aptitude - @CandyToy: Jak chcesz być "horny" to nic nie przebije HiPhi Z, to jest chi...
  • Odpowiedz
  • 0
BMW


@CandyToy: Ja nie umiem jeździć BMW, raz musiałem prowadzić BMW kolegi, nawet nie wiedziałem jak wyłączyć kierunkowskazy, wziąłem na lewo, ale nie odbiło aby automatycznie wyłączyć więc chciałem je wyłączyć a włączyły mi się prawe kierunkowskazy, potem chciałem je wyłączyć i włączyły mi się lewe, osoby za mną mieli dyskotekę dosłownie.

Przez kilometr walczyłem z tymi kierunkowskazami z BMW aż mogłem wreście skręcić w prawo i samo odbiło.

Też pomyślałem,
  • Odpowiedz
  • 0
Podobno od kilku lat naprawili już ten problem, ale to i tak śmieszne że przedtem tak to było z tymi migaczami.


@lentilek: A to był problem? Myślałem, że ja jestem jakiś głupi i nie umiem używać BMW. U mnie z Audi nie mam żadnego problemu. A co to za problem, jak mogę zapytać?

Chodzi tylko o anulowanie migacza, przy ostrym zakręcie odbija samo.
  • Odpowiedz
@aptitude: Jak widać problem w złym zaprojektowaniu, że nie możesz normalnie wyłączyć migaczy jak w każdym normalnym aucie, tylko jakoś inaczej. Jak w każdym normalnym aucie byś wyłączył to w BMW wbijało łatwo od razu np. z lewego na prawy jak mówisz.
Aktualnie od kilku lat działa to jak w każdym aucie, czyli wyeliminowali ten problem. Teraz to rozumiesz ?
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek: W ogóle moj tato na BMW zawsze mówi "Bayerische Mist Wagen" i chyba zaczynam go rozumieć. po polsku w wolnym tłumaczeniu oznacza to: "najgorszy bawarski pojazd"
  • Odpowiedz
  • 0
Jak w każdym normalnym aucie byś wyłączył to w BMW wbijało łatwo od razu np. z lewego na prawy jak mówisz.

Aktualnie od kilku lat działa to jak w każdym aucie, czyli wyeliminowali ten problem. Teraz to rozumiesz ?


@lentilek: Nie, nie wiem jak to działa, ale to nie ważne, tylko raz musiałem przewieść kolegę z pracy który miał problem zdrowotny jego autem, akurat BMW miał, ale więcej nie zasiądę za
  • Odpowiedz
@aptitude: Nie jeździłem starszymi bmw jedynie kiluletnimi i tam już normalnie działały kierunki, a swoją wiedzę na ten temat mam z jakiegoś filmu na yt. W każdym razie z kolega mogłeś na ten temat porozmawiać XD
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek: a jakoś nie mieliśmy czasu, trawił do szpitala, potem za tydzień wrócił do pracy i było wszystko okay, więcej jego BMW nie musiałem jechać, na szczęście.

Ale fajnie słyszeć, że, firma BMW zauważyła ten problem i go naprawiła jak mówisz, nie mogę tego zweryfikować, ale wierzę, na słowo.
  • Odpowiedz