Wpis z mikrobloga

@Retiarius_oma to jest dobre pytanie, ale nie ma na nie odpowiedzi bo nikt tego nie wie - nawet Biblia nie uchyla Ci rąbka tajemnicy a jedynie po ludzku porównuje zaświaty do królestwa Bożego. Ważne czym się kierujesz, wtedy w twoje żagle wieje dobry wiatr i pomimo burz dotrzesz gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: do założenia rodziny i życia sobie w spokoju, żeby nie trzeba było liczyć pieniędzy by przetrwać do pierwszego, robić coś ciekawego, żeby nie zwariować. mieć wokół siebie fajnych ludzi których można kochać i czerpać z tego satysfakcję. na pewno nie chcę być sławny, nie chcę być milionerem, to się dla mnie nie liczy a właściwie przeszkadzałoby mi w osiągnięciu spokoju. pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: Na różnym etapie życia do różnych rzeczy. Wcześniej to było zdobycie wykształcenia, dyplomu, gdzieś w międzyczasie zrobienie prawa jazdy. Potem było znalezienie jakiejkolwiek pracy, potem ambitnej pracy, a potem dobrze płatnej pracy, potem lepiej płatnej. Obecnie inspirują mnie pewnie postaci historyczne i motywuje mnie to do narzucenia sobie dyscypliny w każdej dziedzinie życia, zaczynając od prostego sprzątania domu do osiągania lepszych wyników w pracy i zwiększenia swojej wartości na rynku
  • Odpowiedz