Wpis z mikrobloga

@Quear: Kod rzadko ma tu coś do rzeczy (chyba, że pisałeś windowsowe ścieżki do plików z backslashem). Raczej konfiguracja środowiska, uprawnienia do plików (np dla użytkownika pod którym chodzi Apache)...
  • 0
@MQs @jagodowy_krol @dreadingit koledzy normalnie jest polaczenie z bazą, moge odczytac przez tabelke w php rzeczy z bazy tylko dodawanie przez php nie dziala co tez jest dziwne bo wczesniej w innym projekcie dzialalo ale juz nie dziala xD nie ma zadnych sciezek windowsowych ani bledow bo po wysłaniu najczęściej sie ukazuje pusta strona ale wszystko jest jak powinno bo to juz wczesniej dzialalo.
@LeniwiecPracoholik niestety takie rzeczy nam kaza robic na
  • 0
@jagodowy_krol jesli chodzi ci o uprawnienia to tak, a samą mozliwosc w sobie byla ale pozniej jakby przestalo to dzialac? W sensie mam wrazenie jakby moze wersje wlasnie php czy mysql byly inne ale to sa naprawde proste komendy i nie wiem jak moglo cos takiego sie zmienic do stopnia zeby totalnie nie dzialalo i wczesniej dzialalo i tak ()
  • 0
@jagodowy_krol wiem ze ciezko pomoc przez brak calego info ale moze jest jakis pomysl jak to naprawic? W sensie jak wyzej mowili jak ustawić srodowisko i interpreter bo nie wiem jakie opcje mozna tam zmienic xD jedyne co zmienialam to w vsc sciezka do php
@Quear: zaloguj się w phpmyadmin na to samo konto co logujesz się w aplikacji - sprawdź czy to naprawdę działa, bo w mojej opinii, to jest problemem. Ale zdalnie, można zgadywać, problem raczej niezwykły.