Wpis z mikrobloga

#korsir #yanek
Mi to się wydaję, że to ustawka z bolącymi plecami.
Żeby nie wyszło, że wraca z niczym xD a takto wraca z niczym bo mu plecy siadły xD
A najlepsze jest i tak to, że wrzucił jakiś post odnośnie lajwów i napisał, że nie będzie robił lajwów w niedzielę wieczorem z szacunku dla widzów i korsira xD
Chłopie, korsir ma w życi kiedy ty lajwy będziesz robił.
Nie chcesz robić w niedzielę wieczór bo by Ci 20 osób zostało na lajwie bo większość poszła by do Kuby i dobrze o tym wiesz, a wymyślasz takie durne powody xD
  • 14
  • Odpowiedz
@MacGyver007 ja już mam naprawdę ochotę napisać coś o tym człowieku, ale staram się powstrzymać. Jemu tylko na tym zależy, nie ważne jak, byle by gadali. Dwa miesiące na LIVE gadał jak to nie ma do mnie szacunku, jakie to ja akcje odwalałem i cały szacunek straciłem (dowody są na wykopie, bo live usunął). Teraz pisząc ten post stara się pokazać jak nagle mnie szanuje i to z szacunku będzie robił w
  • Odpowiedz
@Korsir: w sumie właśnie pisałem ale mnie uprzedziłeś, że o ile tu uszczypliwy jestem wobec ciebie to #!$%@? Yanek to już jest jakiś abstrakcyjny przypadek fałszywego typa i "myślenia" naiwnego; myślenie wstawiam w cudzysłów bo ty i Odyn koniec końców rozumujecie po swojemu i podejście do kosztów można uzasadnić na różne sposoby, a u koleżki to jakbyś 5 latka wziął i maszynę losującą decyzje

z fartem!
  • Odpowiedz
@Korsir: dawaj wyjaśniaj go! Dramy w detektorystyce jeszcze nie było.

Ogólnie można się smiac z całego uniwersum odyncow ale yanek to przegiecie pały, mały człowieczek który na plecach innych youtuberow robi "kariere"
  • Odpowiedz
  • 4
@Korsir: ta, ja go szybko przejrzałem, że jest sztuczny i udaję. Beke mam zawsze jak mówi, że on jest taki szczery z widzami xD cwaniak z niego dobry. On pojechał do Chorwacji bo myślał, że będzie oglądalność i mu znowu kanał ruszy. On serio nie kuma, że kanał mu ruszył dzięki Tobie i odyńcom?xD ostatnio ktoś go zapytał czy dalej jest w odyńcach to kazał odyńców zapytać, czyli obstawiam że kontaktu
  • Odpowiedz
@MacGyver007: Ostatnio #yanek przymila się do Korsira i Odyna. Ciekawe czy teraz pluje sobie w brodę, że tak to się wszystko potoczyło. Gdyby schował dumę do kieszeni, to teraz miałby współpracę z odyńcami, zasięgi i w efekcie czego więcej pieniędzy.
  • Odpowiedz
@MacGyver007: to akurat widać gołym okiem jak bardzo on pojechał tam zeby kanał ruszył, chłop pochwalił sie 3 razy albo wiecej statystykami i jeszcze więcej razy poruszył ich temat (a to że podczas drogi chłop sprawdza statystyki to mnie najbardziej #!$%@?ło XD)
  • Odpowiedz
@Korsir: A moim zdaniem to już dawno powinieneś powiedzieć wprost co się #!$%@?ło w Chorwacji, a nie zagryzać zęby. Janek bez oporów #!$%@?ł Cię na lajwach, że nie ma do Ciebie szacunku, a w filmach pod publiczkę będzie pieprzył jak to bardzo Cie szanuje. Wiem, że gość jest atencyjny i lubi jak się o nim gada ale myślę, że jak te słodkopierdzące madki w komentarzach dowiedzą się jak dwulicowy jest to
  • Odpowiedz
Taktyka @Korsir 'a co do zasady jest dobra. Nie wspominać, nie odnosić się, nie komentować, nie ujawniać nic bo Janeczce o to chodzi. O wciąganie żeby się o nim gadało i napędzało. To tak właśnie działa i Korsir obrał dobra strategię chociaż widać że zaciska zęby. W tym depresyjnym wyjezdzie do Chorwacji nawet śpiewanie do samego siebie już nie pomaga, więc chwyta się tego co mu daje oglądalność czyli cukrowanie się do
  • Odpowiedz
@Korsir: Kuba a nie uwazasz że można dać Jankowi drugą szansę? Widać że go to boli, dręczy i męczy.Nie można od razu skreślać znajomości, YouTube kiedyś dla Was obydwoje się skończy, nie warto się spotkać, porozmawiać? wyjaśnić.. nie patrz na ludzi którzy widać że Cię podpuszczają.
  • Odpowiedz
@miki-k: może nie śledzisz dokładnie tego wszystkiego ale (przynajmniej w moim mniemaniu) widząc co ten człowiek mówi, że najpierw zajebista wyprawa bo jest korsir i chyluś, potem jakaś spina i mowienie ze sie zawiódł, mówienie że stracił cały szacunek do korsira, potem mowienie ze znowu korsir jest super i cos tam ze on go szanuje (i tak kilka razy) to ja bym nie chciał dawać "drugiej szansy" takiej osobie. Janek cały
  • Odpowiedz