Wpis z mikrobloga

Wbiłem sobie w komentarze pod nowymi filmami mortalcia już po ogłoszeniu związku i chyba nie jest tak źle XD. Na tik toku też widzę że to już ulubiona para. Sądziłem że ten hejt na nich potrwa o wiele dłużej i będzie gorzej niż w styczniu a tu proszę narracja zmieniona o 180 stopni. Żeby nie było nie uważam że to źle wręcz bardzo dobrze, szczególnie dla nich. Ciekawe wgl że te dzieciaki koniec końców przyjęły to lepiej niż dorośli ludzie na Twitterze XDD.

#friz
  • 9
  • Odpowiedz
Wbiłem sobie w komentarze pod nowymi filmami mortalcia już po ogłoszeniu związku i chyba nie jest tak źle XD.


@maku_21: Pod filmem to nic, zobacz co się dzieje na instagramie o ile nikt jeszcze nie przemoderował tego.
  • Odpowiedz
szkoda ze w tym filmie nie pokazali hejtu do mamy Kingi


@Przedlak95: Moim zdaniem jeśli już robili taki film to powinni wspomnieć o tym, aczkolwiek też ich rozumiem bo ja na przykład nie chciałbym w nic mieszać swoich starych internetowo i to jest normalne. To co się dzieje jest ku...a chore
  • Odpowiedz
@Przedlak95: wspomnieli o tym w piosence, Kinga otwarcie mówiła o tym w filmie Wersow. Normalni ludzie rozumieją, że to chore, ale jest masa idiotów online, którzy otwarcie twierdzą, że taki hejt im się wszystkim należy...
  • Odpowiedz