Wpis z mikrobloga

w Łodzi jest na otodom 5776 ofert i jest to prawie All Time High
tymczasem Murapol ma w Łodzi do opędzowania 987 mieszkań z 2930 mieszkań łącznie, czyli 34% dobytku w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

śmiało, zmieścisz się XD

#nieruchomosci
affairz - w Łodzi jest na otodom 5776 ofert i jest to prawie All Time High
tymczasem ...

źródło: gandalf

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@affairz: stary jak masz dużo hajsu i planujesz zakup w Łodzi a nie w Wawie Wrocławiu czy Krakowie to kup w końcu coś nawet od tego murapola, wykończ sobie i mieszkaj, a jak nie to kupuj działkę, nawet przepłać za nią i #!$%@? to, buduj dom i ruszaj z życiem do przodu. Żyje się raz a nie 5 razy, nie rozumiem na co czekasz
  • Odpowiedz
  • 6
@szybki-bill1 ale co Ty myślisz, że ja obecnie pod mostem albo w namiocie siedzę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam dach nad głową, szukam czegoś co będzie wyraźnym upgradem a nie kolejnej przeciętnej miejscówki
  • Odpowiedz
@affairz Jak nie schodzą, to za niskie ceny mają.
Myślę że jak na łódź powinny kosztować że 13k za metr, wszak tylko kilkadziesiąt kilometrów do trzeciej linii metra która powstanie za 20 lat
  • Odpowiedz
szukam czegoś co będzie wyraźnym upgradem a nie kolejnej przeciętnej miejscówki


@affairz: okej rozumiem :) Teraz mi przyszła do głowy jeszcze pewna myśl, tylko nie wiem czy to jest realne w obecnych czasach. Skoro nie ma nic ciekawego na rynku, to może da się dogadać się z deweloperem, o którym wiadomo, że za rok czy dwa będzie budował kolejny etap inwestycji, żeby tam zaprojektował mieszkanie na Twoje zamówienie, które od
  • Odpowiedz