Wpis z mikrobloga

Prawacy/konfiarze jak tam? Gotowi i pełni sił, żeby ratować pciembiorców, którzy bohatersko ciągną w górę polską gospodarkę, pomimo potężnych kosztów, złego prawa pracy i ogólnego nękania przez każdy rząd? Jeszcze kilka lat, większe marże, likwidacja ZUSu i może wtedy w końcu będzie wolność i bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gospodarka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Warrior_97 - Prawacy/konfiarze jak tam? Gotowi i pełni sił, żeby ratować pciembiorców...

źródło: 393090322_1040446253870076_8003948008161789859_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Warrior_97:
Przez lata byłem naiwny i wierzyłem, że piekarnie(ale też wiele biznesów zajmujących się dostarczaniem "najbardziej niezbędnych produktów") zadawalaja się marżą wyrażoną w promilach, zarabiają tylko tyle by utrzymać tych kilkadziesiąt miejsc pracy i by jakiś niewielki ochłap wpadł Januszowi, by chłop chociaż na czysto wyszedł te dwie średnie krajowe miesięcznie, bo należy mu się za obracanie milionami i pilnowanie by ludzie mieli pracę.

Załóżmy, że nasze podatki nie są
  • Odpowiedz
@flibanseryna Efekt sprania mózgów liberalna propagandą, na wykopie masz tego pełno. Wczoraj chłop pisał, że państwo na pewno by stawiało kiepskiej jakości mieszkania bo służba zdrowia bo służba zdrowia beznadziejnie działa, a jak mu napisałem, że to efekt żałosnego dofinansowania NFZ, a wielcy prywatni deweloperzy stawiają chatki z gówna i kartonu, to usunął wpis XD Ludzie serio wolą dać sobie nasrac na głowę „pciembiorcy” niż dorzucić się na wspólny, słuszny cel
  • Odpowiedz