Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Ha ha ha widząc ta przerażoną minkę Josha nie da się powstrzymać śmiechu,ale tak serio gość ma rację, nie można być zabawką seksualną,no w tym wieku najlepsze baterie podczas używaniu na okrągło padają ()
A Melisa erotomanka ,hi hi hi ma konkretne jedno życzenie szuka bzykacza ,nie ważne gdzie partner pracuje,ważne że ma ,,dobry aktywny młot''( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) którego dobę na okrągło można używać ,
no wykończy chłopa i już go pewnie wpędziła w ,,niemoc seksualną'' robiąc z niego impotentna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amikamamy: scena pod prysznicem, matko i córko... I jej zachwyt nad jego boską klatą w basenie... :) W sumie to on - dzięki niej - może się wyleczyć z ewentualnych kompleksów i podbudować męskie ego - wszak został właśnie bożyszczem! A ona może... zwolnić. Już dorwała ofiarę, niech się swobodnie pastwi :)
  • Odpowiedz
@Amikamamy: @MajaF1: @Kejti_Kejti:

powiedzcie same, fajny ten sezon (ʘʘ). Uważam, że Napalona Mamuśka i Disneyowski Tatuś to para, którą eksperci złośliwie dopasowali dla żartu. Josh powinien zacząć swój list do Napalonej słowami: "Droga Melisso, mój k---s się Ciebie boi"

Jeżeli chodzi o Harrison'a i Bronte, to ja nie znoszę ich ani jako pary, ani każdego z nich pojedynczo.
  • Odpowiedz
  • 2
którą eksperci złośliwie dopasowali dla żartu.


@Rosalinea: Chyba masz rację, on jest zwyczajnym gościem który serio chciał znaleźć partnerkę i wieść spokojne życie a tu dobrali mu dziką seksoholiczkę ,ha ha ha jego miny bezcenne jak wybrała s-x jak numer jeden :)

Harrison'a i Bronte, to ja nie znoszę ich ani jako pary

Też za nimi nie przepadam, ale są siebie warci, jednak ona w moim odczuciu jest bardziej wredna i pokręcona niż on,jakby miała dziką radość w wiecznym wytykaniu mu ciemnej strony charakteru,cokolwiek on nie zrobi ona będzie w tym widziała podstęp i złą wolę z jego strony,wiecznie drze japę,ryczy i wiecznie jest niezadowolona ,według mnie to ona świadomie prowokuję te często bezzasadne kłótnie ,noż ile
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Harrison ze dwa razy wzbudził we mnie trochę litości, że może faktycznie pogubiony. Ale w rezultacie stwierdziłam, że jest manipulantem. To masakra, jak ze spokojem mówi to, co mówi i zrzuca wszystko na B. Przerzuca po prostu odpowiedzialność i umywa ręce. Psychopata. Przeszłam takie coś i mimo, że nie lubię całej pary, to ciężko patrzeć na jego święty spokój i niewinność....
Druga sprawa, Rosa, bo to mnie nurtuje ;)
  • Odpowiedz
@Amikamamy: @MajaF1 A ja czuję dziką radość że ona daje temu Bobowi Budowniczemu tak popalić. Wybrali ich z 10 000 singli i laska miała szansę na stworzenie miłosnej pary, a on przez swpją pojepaną narcyzowatość żeby zaistnieć w mediach w popularnym programie jej to odebrał, kłamiąc na wielostopniowej rekrutAcji że jest singlem. U nas w HP też było kilka takich oszukistów np Siara, ale tu chodzi o coś więcej
  • Odpowiedz
  • 1
@Barbarellaa: no pewnie niech go dojeżdża i to na maksa ,dziad nie zasługuję ani na ociupinę zrozumienia,nic al to nic karalucha nie usprawiedliwia,ale nie zmieni to mojego punktu widzenia że ona ma klepeczki w główce luźne,jest atencjuszką, ma parcie na szkło,bo po ciul tam nadal siedzi ?? po kija traci energię ,ciągle ryczy ,przeżywa _tu pytanie co przeźywa ??? że frajejr ją odrzucił ? czy zwyczajnie urażona bezsilna duma kobieca
  • Odpowiedz