Wpis z mikrobloga

@Tomekmoskwa chłopie, bronisz niewychowanego typa (nie pierwszy jego odpal buracki, raz nawet zagluszal obrady sejmu gadając przez telefon), który dostal miliony "dotacji" na swoją firmę krzak z chińskim gownem, za to, z robi z siebie buraka na chwale partii... W dodatku jakieś z dupy rzeczy gadasz o jakiejś Białorusi bo ten typ nie mógł bez kolejki zadawać pytań. My już wiemy jaka to Białoruś i cenzura. Chorobliwa kłamca Morawiecki już gadał jak
@Gerard_z_Libii: mordo. Ta sprawa jest nie do obronienia. Lewacka inba bo jakoś redaktor zadał pytanie bez kolejki i nie wpisał się na listę która mu nie dali bo dali ją do wpisania tylko swoim redakcjom typu TVN czy wyborcze. Typowa Białoruś. Teraz jak ktoś zapyta Tuska o niespełnione obietnice wyborcze to odrazu będzie pisowcem. Najgorsze że to nie władza robi nam Białoruś. Tylko wy czyli banda lewaków robi to za nich.
@Bill_Kilgore: cały ja. Akurat określanie mnie pisowcem jest dla mnie komplementem. A największa satysfakcja dla mnie jest wyśmiewanie oszukanych lewaków którzy wypierają prawdę że już w dupie mają pół c h u ja. Beka z was. Hahaha