Wpis z mikrobloga

#pathofexile joł, zobaczyłem atlas pidzama którym zaczyna - jak on ma zamiar zarabiać takim atlasem gdzie jest duzo mobów + ultimatum i legion? (tu jego atlas z filmiku yt - https://poeplanner.com/a/YtG) bo jak zaczynam expedycją i essencjami to wiadomo, essencje kosztują + ekspecydja logbook jak wyleci to jestes utawiony, ale w tym atlasie to nie mam pojęcia
  • 22
@Dejwor: dokładnie tak samo tylko podnosisz emblemy xD Dodatkowo legion ma sporo dropów ogólnie, ultimatum to #!$%@? wie bo nikt tego jeszcze nie grał.
@Dejwor: Zainwestowałem dla Ciebie 4min swojego życia na przeklikanie filmiku grubasa Dejwor, więc liczę, że się kiedyś odwdzięczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A odpowiadając na pytanie;
Po prostu spam legion i pragye z RNG, żeby ultimatum oddało, a nawet jak nie odda, to "po prostu lubię" - tak można to w skrócie podsumować.
Skoro decyduje się na wariant bez trialmastera, to po prostu liczy na to, że
@Dejwor: weź nie sugeruj się grubasem albo klonem grubasa ddrasem xd tylko maciejczak,

ciekawe jak tam jego strona o poe na którą zbierał kasę w donejtach.
  • 0
Po prostu spam legion i pragye z RNG, żeby ultimatum oddało, a nawet jak nie odda, to "po prostu lubię" - tak można to w skrócie podsumować.


@Artysta_Malarz: tak wlasnie myslalem walisz miliony mobków i modlisz sie ze cos poleci
@Dejwor: Pidzam leci Ultimatum zamiast expedycji, w sekcji komentarzy pisal nawet, ze Ekspedycji nie leci, bo bez pack size dodatkowego to juz nie jest tak oplacalne, z czym sie z reszta zgadzam. Gdyby szedl w pack size to na Ultimatum punktow mogloby zabraknac.
@Dejwor: Bo nie robi nic konstruktywnego dla sceny poe ( z szacunku do reszty uczestników jak i samej idei wspomnę tylko o shapecast'cie jako chlubnym wyjątku ), bo jedynie sobie gada z czatem, żeby pogadać, ale głównie jest to na zasadzie "a gram sobie w grę, więc możesz sobie pooglądać, a jak masz jakieś pytania, to może Ci kiedyś odpowiem" i... tyle w sumie. No dobra; Jedynym aspektem, który ma pidzam