Wpis z mikrobloga

Jaka jest aktualnie opinia wykopu odnośnie Amadeusza Ferrariego zwanego Farmazeuszem?
Wczoraj wypowiadał słowa do koro, że jest on nudny i jest nikim. Tylko, że Amadeusz wchodząc do fame był bardziej nikim niż koro, a co do bycia nudnym w moich oczach przynajmniej Ferrari jest nudny już od iluś gal bo zwyczajnie nie ma konfliktów i stracił zapał do dymów co mocno widać.
W przypadku koro dochodzi jeszcze to, że Amadeusz wcale nie ma ciętego języka i nie nadąża za Koro. Tak naprawdę jakby się zastanowić Amadeusz nigdy nie był mocny w słowie jedynie sam tak twierdził, ale nigdy tego nie pokazał XD
Osobiście tak jak uważałem już kilka gal temu Amadeusz jest już zwyczajnie nudny i czas przekazać scenę innym. Jego słowa, że od następnej gali TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO też są żenujące bo od konfliktu z Polakiem to wszystko jest jedynie kabaretem w moich oczach do tego mega żenującym bo słuchanie o gwieździe międzygalaktycznej itp. to zwykły cringe, a nie jakaś śmieszna odklejka. Mam wrażenie, że aktualnie jest to dość popularna opinia, ale Amadeusz zwykle ubóstwiany był na wykopie dlatego pytam tutaj.
W internecie panuje dziwny nawyk, że jak coś się sprzeda raz to potem się już samo utrzymuje to tyczy się ferrariego czy tez pasuta który w swoim pierwszym występie miał słabsze i lepsze momenty, a teraz są same słabsze i ludzie się podniecali jakimś muranem na uran czy przebraniami.
Pytanie może być otwarte więc jeśli ktoś ma jakieś przemyślenia odnośnie tego to piszcie.
#famemma
BiednyJohny - Jaka jest aktualnie opinia wykopu odnośnie Amadeusza Ferrariego zwanego...

źródło: filipek-1-1000x600

Pobierz

Czy dalej ciekawi Cię osoba/postać Amadeusza Ferrariego?

  • TAK 44.3% (77)
  • NIE 35.6% (62)
  • NIGDY NIE CIEKAWIŁA 20.1% (35)

Oddanych głosów: 174

  • 8
@BiednyJohny: Nie zgodzę się. Po faustynie był Bomba i Tańcula i to były dobre spektakle. Ma rację w tym, że dostał #!$%@? przeciwnika a to wszystko wina potężnego matchmakera bikseksa.
@Winter_Scorpion: Nie no w tej walce ma przeciwnika który na pewno by z nim poddymił zwłaszcza po wczorajszych słowach które mogły zaboleć wypowiedziane w ten sposób. Mam zwyczajnie wrażenie, że boi się wejść z nim w polemikę. Akurat stypa w tej walce to wina Amadeusza bo Koro się stara, a jak Amadeusz tak mocno nie chce z nim wchodzić w konfrontacje z tego czy innego powodu to mógł walki nie brać,
@azak90: Z Bombą nie oglądałem bo dla mnie Bomba to bezbek był jest i zapewne będzie, ale jak dobrze pamiętam ich spór był w pełni udawany, a poddymić miał fakt, że walka były vs obecny facet Zusje tylko, że Amadeusz nie był z Zusje. Zwykły teatrzyk co udowadniają też storki Bomby i Ferrariego razem. Co do Tańculi to dla mnie byłoby grubo gdybym w to uwierzył tak naprawdę konflik z #!$%@?
@BiednyJohny: W pełni się z Tobą zgadzam i pisałem nawet dzisiaj, że Ferrarka jest już zdezelowana, a za wywyższanie się i ubliżanie ludziom gorzej sytuowanym finansowo i mówienie, że ktoś jest nikim, albo niczego nie osiągnął to mela mu w pysk. Najbardziej mnie rozbawiło jak Ferrari mówił, że freaki się kończą. Mylił się, to on się kończy we freakach, a nie freaki. Bezbek, stypiarz i nudziarz, ciągnie swoją legendę z konfliktów