Wpis z mikrobloga

Jak już przedostawały się informacje, że jednym z protagonistów będzie kobieta, to już byłem przygotowany na nieliche gówno, dlatego hype mnie totalnie ominął. Kobieta jako protagonista we współczesnej grze to gwarancja nudy, i "bezpiecznego" poczucia humoru, który nie śmieszy nikogo. Jeszcze kiedyś coś takiego by przeszło na luzie, bo kiedyś twórcy nie mieli przystawionego do szyi noża o nazwie ESG, ani wariatów od Sweet Baby Inc. #!$%@?ących im nad uchem swoje urojenia nt. tolerancji itd
Dlatego ci murzyni mnie nawet nie mierzą, pozdro jeśli ktoś liczył na zajebistą część GTA, ale na przyszłość musisz się lepiej orientować w temacie, bo później przychodzi rozczarowanie( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #gta #gta6 #bekazlewactwa
  • 5
to gwarancja nudy, i "bezpiecznego" poczucia humor


@DoktorStyle: to moje największe obawy, zamiast ciekawego protagonisty, dostaniemy miałką historię.
A zamiast prawdziwego przestępcy
"Sytuacja zmusiła tę biedną dziewczynę do kariery przestępczej ;("
@DoktorStyle właśnie się dowiedziałem o esg i sweet baby, ale i bez tego widać że już nie wrócimy do tego co było przed 2015. Jedyna nadzieja teraz w Chinach, jeśli chodzi o gry co było kiedyś niedopomyślenia xD

@Farezowsky w cyberpunk można wybrać, tu będzie na bank to #!$%@? przełączanie się między postaciami z piątki. I tak zagram, ale nie planuje wydać na to kasy ( ͡º ͜ʖ͡º