Wpis z mikrobloga

Ale mi #!$%@?ło cringometer na chacie. Normalnie co drugie auto w Miami przewozi na dachu twerkującą czarną prostytutkę. Dobrze że Rockstar nie robi gry o Polsce, bo pewnie pierwszą misją byłoby uprowadzenie Iwony Wieczorek Jackiem Jaworkiem spod Zatoki Sztuki w BMW Majtczaka.

#gta6 #gta
smutny_kojot - Ale mi #!$%@?ło cringometer na chacie. Normalnie co drugie auto w Miam...

źródło: 20231205_103946

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mi #!$%@?ło cringometer na chacie. Normalnie co drugie auto w Miami przewozi na dachu twerkującą czarną prostytutkę. Dobrze że Rockstar nie robi gry o Polsce, bo pewnie pierwszą misją byłoby uprowadzenie Iwony Wieczorek Jackiem Jaworkiem spod Zatoki Sztuki w BMW Majtczaka.


@smutny_kojot: To wygląda jak skrzyżowanie 2 sprawców strzelanin w szkołach gdzie jedno zdarzenie miało miejsce na Florydzie Parkland Broward County i też takie radiowozy są 1:1 jak brały
Cztero0404 - >Ale mi #!$%@?ło cringometer na chacie. Normalnie co drugie auto w Miami...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-12-05_110518_www.youtube.com

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutny_kojot a od kiedy trailer do gta ma pokazywać jakieś statystycznie najbardziej powszechne scenki rodzajowe? Ja nigdy nie widziałem na ulicy w Polsce morderstwa, a co druga rodzima produkcja krąży przy takich klimatach.
  • Odpowiedz