Wpis z mikrobloga

@zeemzy #!$%@? jak czytam te normickie wynurzenia że "Natan out, ferrari out, każdy zadymiarz out" bo ich nie lubią to według mnie ci ludzie zasługują co najwyżej na gale gdzie będą sami tacy koro, maślany, dissy i im podobni, którzy będą gadać o tym jak świetną sportową walkę dadzą, ile treningów robią i jak mocno się przygotowują, będą się też bawić w to swoje fristajlo na konfach. Co najwyżej największe dymy jakie
@zeemzy: wykopki zderzaja sie z rzeczywistoscia xD

@Creyshi zajebiste dymy ferarki, wyszedl na farmazona, siedzial na sklejonej caly panel, a jak w koncu dostal glos to po raz 10 plakal o tym ze #!$%@? z laszczykiem pol roku temu xD

hehe natan oblej kogos woda beda dymy
@Creyshi: najbardziej oplaca sie znane nazwiska, nie koniecznie musza byc zadymiarskie, co pokazuja wyniki prime na tle wczesniej high league czy teraz clout. Czy wykopki tego chca czy nie, wiekszosc nie kupuje ppv dla dymow, tylko bo walczy ktos, kogo lubia i ogladaja.
ci ludzie zasługują co najwyżej na gale gdzie będą sami tacy koro, maślany, dissy i im podobni, którzy będą gadać o tym jak świetną sportową walkę dadzą, ile treningów robią i jak mocno się przygotowują, będą się też bawić w to swoje fristajlo na konfach. Co najwyżej największe dymy jakie tam powinny być to daro lew drący po raz 1000 mordę "łaaaa"


@Creyshi: no ale większość publiczności tego chce i wymaga,
my chyba zyjemy #!$%@? w innym swiecie xD


@zeemzy: my po prostu oglądamy to wszystko ironicznie, mamy bekę z przekraczania granic przyzwoitości ludzkiej, patrzymy jak nisko można upaść, nie podnieca nas ich #!$%@? heroiczność tylko upodlenie. A takie normiki żyją tym na serio. Są przekonani, że Polak i Ferrari są jak Batman i Joker, że wcale nie zbijają razem piątek po konfach, że Daro lew to zasłużony wojownik, który oddaje serucho
@Bover Wiesz, ja piszę to co myślę, ostatecznie nie musi się to zgadzać z rzeczywistością, ale jednak nie próbują z siebie zrobić 100% family friendly "poważnej federacji" i zawsze jest ta patologia i dymy, które robią największe wyświetlenia. No i nie przekonamy się jak naprawdę by to wyglądało póki taki fame nie spróbuje całkowicie wyeliminować dymów i patologii, co raczej się nie wydarzy bo większość publiki zawsze będzie potrzebowała takich "wrogów publicznych"