Wpis z mikrobloga

To wogole chyba byl jakis thermomix lat '90 bo dzisiaj uznalbym za absolutnie nieprzydatne, chleb kroje nozem i nawet nie pomyslalbym ze do czegokolwiek potrzebna tu maszynka.


@ZielonaOdnowa: Ale tym nie tylko chleb kroiłeś. Kiedyś w każdym sklepie były lady z mięsem, serami, brało się 30 deko czegoś w kawałku i sam sobie w domu kroiłeś na grubość jaką chciałeś. Teraz to już chyba tylko starsze osoby biorą coś w kawałku,
@dwarfguard: xd wyjezdzasz mi z jakimis pierdami o tym ze szynki nie widzialem i nazywasz mnie zjebem? Jadlem pewnie wedliny z co najnniej polowy krajow europy i od niezliczonej ilosci hobbystycznych wedliniarzy, suszone, sezonowane, dojrzewajace i nigdy nie potrzebowalem takiej maszynki zeby to pokroic, zawsze uzywalem noza. Poprostu kup sobie oselke albo ostry noz a nie #!$%@? jakies glupoty i nazywasz kogos jeszcze zjebem bo nie chce sie zgodzic z absolutna
młodzi zajadają się pakowaną szynką 80g pokrojoną tak, że jest prawie przezroczysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ApoIIo: Ja często proszę w sklepie aby np wędliny pokroić na grubość paragonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dwarfguard: a co wypisuje? I gdzie glupiomadrosc w tym co pisze? To Ty wyskakujesz jak krolik z kapelusza ze swoimi glupiomadrymi stwierdzeniami i obrazasz innych bo nie widziales nigdy ostrego noza i bez maszynki ci sie szynka #!$%@? przez starego rozpada jak próbujesz pokroic.

@owsikalfred dla mnie to nieporeczne i bezuzyteczne, serio warzywa tym kroisz? Jakie?