Wpis z mikrobloga

Wykopek w dniu premiery z kartką papieru i długopisem będzie liczył czarnoskórych w grze czy się zgadza z podziałem etnicznym na Florydzie xD
#gta #gta6 #bekazprawakow
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CosyGrave: spodziewałem się rozmów o samej grze mapie czy grafice, ale na mirkoblog 6h, ten wpis i drugi w tym samym temacie są na topie xD zesrać się o czarnych w grze o USA w 2023 wykop pe el aha sprawdź to
  • Odpowiedz
Jakby San Andreas wyszło dzisiaj to wykopki by dostały zawału XD

Kurła czarnym mam grać?! Nie no to już za wiele, wszędzie tylko tych murzynów wciskajo
  • Odpowiedz
Wykopek w dniu premiery z kartką papieru i długopisem będzie liczył czarnoskórych w grze czy się zgadza z podziałem etnicznym na Florydzie xD


@CosyGrave: wykopek w dniu premiery to bedzie ogladal strima na twitchu jak jakis izaak bedzie gral bo nei stac go na konsole xD
  • Odpowiedz
Jakby San Andreas wyszło dzisiaj to wykopki by dostały zawału XD


@ghostlol: to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze: murzyni w gta kilkanaście lat temu - wychodek sleep, murzyni w grze teraz - LEWACTWO XD

A podobno to oni są tymi normalnymi.
  • Odpowiedz
jak komuś się chce to co Cię to boli?


@OpowiedzMiCos: bo to trochę przesadne wczucie się w misję ratowania Tradwestu.
A jak się komuś chce zrobić grę z taką ilością czarnych, to co to boli tamtego od liczenia?
No widzisz. Każdy może sobie wyrazić opinię na dany temat.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: nic, co kto lubi xD ja jednak preferuję tampę, a do samego życia chyba lepsza prowincja w postaci aglomeracji koło port st lucie (z wyłączeniem fort piece xD)

chociaż na upartego w aglomeracji miami to jeszcze hollywood ujdzie, a miami beach to jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc jakie widziałem

niestety samej północy w postaci jacksonville i samej granicy północnego stanu jeszcze nie miałem okazji podziwiać, więc tu już nie
  • Odpowiedz
@yahoomlody: no kurde 100% racji xD #!$%@?ło mnie strasznie jak z defaultu do mnie mówili po hiszpańsku i jeszcze niektóre paniusie na stacjach benzynowych obrażone, że im kazałem powtarzać po angielsku xD gdzieniegdzie wcale nie potrafili.

miami beach to jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc jakie widziałem


Tu niby też trochę racja, ale jak ktoś jest pierwszy raz w USA, to jednak robi wrażenie. Może za drugim razem zacznę narzekać xD
  • Odpowiedz